KASTAMONU HABERLERİ

Hanönü’de Sandık Başkanlarına Seçim Eğitim Semineri Verildi

IHA
29.10.2015 - 15:33Son Güncelleme :

HANÖNÜ' DE SANDIK BAŞKANLARINA SEÇİM EĞİTİM SEMİNERİ VERİLDİ

IHA

Kastamonu’nun Hanönü ilçesinde 1 Kasım Genel seçimlerinde görev alacak sandık başkanlarına Seçim Eğitim Semineri verildi.
Hanönü Şehit Faruk Karagöz Yatılı Bölge Okulu Konferans Salonu’nda İlçe Seçim Kurulu Başkanı Hakim Hilal Boyraz tarafından ilçede görev yapacak sandık başkanlarına eğitim semineri verildi. Seminerin ardından oy pusulaları ve zarfların konulduğu mühürlü çuvallar kendilerine teslim edildi. Hanönü Seçim Kurulu Başkanı Hakim Hilal Boyraz yaptığı konuşmada, sakin ve duyarlı bir ilçe olan Hanönü’nde aynı sükunet içinde seçimlerin geçmesini beklediğini söyledi. Tüm sandık başkanlarına görevlerinde başarılar dileyen Boyraz, seminer sonrası sandık başkanlarına oy pusularının mühür ve zarflarının bulunduğu torbaları kendilerine teslim etti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kastamonu haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kastamonu ilinden Hanönü’de Sandık Başkanlarına Seçim Eğitim Semineri Verildi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Ekim 2015 tarihinde saat 15 33’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Hanönü’de Sandık Başkanlarına Seçim Eğitim Semineri Verildi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı