Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Hangi yüzle Ulusoy

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Başkan Kumbul'u Antalya'ya ihanete davet ediyor.

Sezon başında Antalyaspor'un sahada kazandığı 3 puanı İstanbulspor'a hediye eden Haluk Ulusoy, Başkan Bekir Kumbul'u arayıp 7-8 Haziran'da yapılacak seçimlerde kendisine destek olmalarını istedi.

Bu ne cüret?

Geçtiğimiz sezonun ilk maçında Antalyaspor'un sahada kazandığı 3 puanı İstanbulspor'a hediye eden Federasyon Başkanı Haluk Ulusoy, 7-8 Haziran'daki genel kurul öncesi kırmızı beyazlı kulüpten destek isteme cüretini gösterdi. Antalya'da şimdi, Başkan Bekir Kumbul'un, kendisini telefonla arayıp ‘‘Beni destekleyin’’ diyen Ulusoy'a karşı takınacağı tavır merak ediliyor. Genel kurulda Antalyaspor delegesi olarak Başkan Kumbul ile yönetim kurulu üyesi Cem Özgür oy kullanacak.

İhanet olur

Başkan Bekir Kumbul, Büyükşehir Belediyesi ile ilgili çalışmaları nedeniyle dün Ankara'ya gittiği için kendisine ulaşılamadı ve bu konudaki görüşü alınamadı. Kırmızı beyazlı kulübün eski başkanı Erdoğan Tekin, Haluk Ulusoy'a verilecek oyun Antalyaspor'a ihanet olacağını söyledi. Tekin, ‘‘Başkan Kumbul bir an önce ortaya atılan iddialar konusunda camiamızı rahatlatacak açıklamayı yapmalıdır. Ulusoy'un Antalyaspor'a verdiği zarar ve çektirdiği sıkıntı ortada’’ diye konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler