Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Hande Ataizi'nin tehlikeli oyunları

  Hürriyet Haber
  03 Eylül 2000 - 00:00Son Güncelleme : 03 Eylül 2000 - 00:01

  Diskjokey sevgilisi Uğur Kiriş'ten ayrıldıktan sonra ortalıklardan çekilen Hande Ataizi, Amerikalı sevgilisi Didi'yle gece hayatına yeniden daldı. Ama Hande, yeni sevgilisiyle daha çok eski sevgilisinin çalıştığı barda eğlenmeyi tercih ediyor.

  Hande yaklaşık iki ay öncesine kadar DJ Uğur Kiriş'le çıkıyordu ve şimdiki sevgilisi Didi, ortak arkadaşlarıydı.

  Yeni sevgilisi Amerikalı Didi'yle İstanbul'un gece hayatına dalan Hande Ataizi, daha çok eski sevgilisi Uğur Kiriş'in çalıştığı Laila Bar'da eğlenmeyi seviyor. Bu da Hande'yi yakından tanıyanlarca ‘‘tehlikeli oyunlar’’ olarak niteleniyor. Hande, bu konuyla ilgili sorumuza şu cevabı verdi:

  ‘‘Biz Uğur ile medeni insanlar gibi ayrıldık. Bu nedenle uzun bir süre Laila'ya gitmedim. Ancak onun da bir ilişkiye başladığını duyunca rahat bir şekilde sekiz yıldır eğlenmek için, her zaman uğradığım Laila'ya yine gittim. Yanlış yaptığımı zannetmiyorum. Ama bunu herkes istediği gibi yorumlayabilir...’’

  Hande, Laila'da çok rahat davranıyor. Eski sevgilisi Uğur Kiriş, disjokey kabininde çalışırken Hande, Didi ile son derece keyifli saatler geçiriyor. Hande, Amerikalı sevgilisinin de Laila'yı çok sevdiğini belirtti.

  Tanıyanlar, ‘Uğur’un da yakından tanıdığı Didi'yle aşk yaşayan Hande, sürekli Laila'da dolaşırsa, ikisi bir gün birbirine girer. Bu durum, Uğur'u çıldırtabilir’’ diye konuşuyorlar.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı