« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Hamzaoğlu'ndan rapor istenmesinin nedeni: Disiplinsizlik

Astana beraberliği sonrası Hamza Hamzaoğlu’ndan rapor isteyen yönetimin bu hamlesinin ardında sportif başarısızlıktan çok futbolcuların disiplinsiz tavırları var. Podolski’nin kulübedeki hareketi ile kesin karar verildi ve rapor talep edildi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

G.SARAY’da Trabzon maçından önce talep edilen ve Astana beraberliği sonrasında ayyuka çıkan rapor gündeminin perde arkasına Hürriyet ulaştı.
2-2’lik Astana maçının ardından Dursun Özbek’in talebi ve Fatih İşbecer’in imzası ile Florya’dan istenen raporda hedef Hamza Hamzaoğlu ya da gidişat değil, sarı kırmızılı futbolcuların aylardır süren tavırları idi…
İşte G.Saray’daki rapor gerçeğinin perde arkası…
-Yönetim, Trabzon maçından önce Cenk Ergün’den idari, Hamza Hamzaoğlu’ndan ise teknik rapor talep eder.

HER HAFTA İSYAN EDİLİYOR!

YÖNETİMİN bu raporları talep etmesinde birçok sebep vardır ama ana neden “Takım içi disiplinsizliktir”... Yönetim, futbolcuların Florya’da sergilediği tavırlar, oyundan çıkarken ve Hamzaoğlu’nun verdiği kararlarda hemen hemen her hafta bir oyuncunun isyan etmesi, başına buyruk disiplinsiz hareketler ve maç sonunda yaptıkları açıklamalardan rahatsız olmuştur. Florya’nın disipline edilmesi adına bu raporların sunulması istenir.
Aynı zamanda da Hamzaoğlu’nun hedefleri ve takım içindeki düşüncelerini de bu rapora eklemesi ve arşiv haline getirilmesi adına girişimde bulunulur.

SORUNLAR KAZAKİSTAN’DA TESCİLLENDİ

ASTANA’da alınan 2-2’lik beraberlik sonrasında Başkan Dursun Özbek ve yönetimin sabrını bir görüntü taşırır. Skor ve ortaya konan futbol bir yana Florya’daki disiplinsizlik teşhisi Kazakistan’da tescillenir.
G.Saray Başkanı Dursun Özbek başta olmak üzere yönetimi sinirlendiren asıl olay Lukas Podolski’nin oyundan çıkarken su şişelerine attığı tekmedir. Podolski’nin saha kenarında Hamzaoğlu’na el kol hareketleri, tepkisi, verdiği görüntü, isyanı Özbek açısından bardağı taşırdı.

CEZASIZ KALMAYACAK

ASTANA maçında su şişelerini tekmeleyen Podolski’nin bu hareketi cezasız kalmayacak. Hamzaoğlu’nun isteği üzerine Başakşehir maçı sonrasına bırakılan bu konuda tecrübeli teknik adam Alman oyuncu ile görüştükten sonra Podolski’ye para cezası verilecek.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.