« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Hamzaoğlu: Önümüzü tıkamak istiyorlar

Galatasaray'da teknik direktör Hamza Hamzaoğlu ve Başkan Yardımcısı Nasuhi Sezgin son dönemde yaşanan gelişmeleri GSTV'de değerlendirdi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Galatasaray Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, yönetimin kendisinden talep ettiği raporun rutin olduğunu ve Başakşehir maçına konsantre olmak adına bu raporun önümüzdeki hafta iletileceğini belirtirken, basında çıkan haberlerin önlerini tıkamak adına yapıldığını söyledi. Başkan Yardımcısı Nasuhi Sezgin ise yönetim olarak hocalarına güvendiklerini kaydetti.
Galatasaray Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu ve Başkan Yardımcısı Nasuhi Sezgin, GS TV'ye açıklamalarda bulundu.

"BUNLARA HEM ÜZÜLÜYORUM HEM SEVİNİYORUM"
Basında çıkan haberlere anlam veremediğini belirten Hamza Hamzaoğlu, "Kulübünün rutin birşeyinin, gereksiz yere büyültüldü. Şimdi bizim yönetim kuruluyla sezon başından beri rutin olarak her maçtan sonra, 15 günlük periyotlarla, yönetime rapor halinde gidişat bilgisi verelim ve bu sistemi oturtalım diye konuşuyorduk, bugüne kadar da veriyorduk raporu, yönetim de dün böyle bir talepte bulundu. 'Başakşehir maçı olduğu için ancak önümüzdeki hafta verebilirim' dedim, maalesef çok farklı yerlere çekildi. Bunlara hem üzülüyorum, hem de seviniyorum.

Üzülüyorum çünkü gereksiz polemiğe çekiyorlar, seviniyorum, demek ki gücümüzün farkındalar, bizden daha iyi biliyorlar ne yapabileceğimizi ve önümüzü tıkamak için bunlara başvuruyorlar. Bunların olacağını bekliyorduk. Multu olmasını da beklemiyoruz birçok kesimin. Emin adımlarla gideceğiz, sezon sonunda da camia olarak sevinci birlikte paylaşacağız" ifadelerini kullandı.

"HOCAMIZIN ARKASINDA OLDUĞUMUZU HERKES BİLİYOR"
Galatasaray Başkan Yardımcısı Nasuhi Sezgin ise, "Sayın başkanımız ve yönetim kurulu olarak camiaya ve kamuoyuna saygımızı iletiyoruz. Rutin bir taleptir, kendisine ilettik, kendisi de belirtiği gibi, Başakşehir maçına konsantre olduğu için süre istemiştir. Önümüzdeki hafta bu rutin raporu, idari ve teknik olarak iletecek, sıkıntımız yok, herşey iyi gidiyor. Hocamızın da dediği gibi biraz bizi kıskanıyorlar gibi. Yarın maçımızı oynayacağız ve yolumuza devam edeceğiz, yönetim olarak hocamızın arkasındayız. İnşallah arzuladığımız hedeflere ulaşacağız. Ortak açıklama yapma gereği duyduk, kamuoyunun ilgisine sunmak istiyoruz" yorumunu yaptı.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler