Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Hamzaoğlu: Melo her şeyi bize anlattı

Galatasaray Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, “Melo bize ayrılmak istediğini, teklifler olduğunu söyledi. Kulüp menfaatlerini düşünmek zorundayız. Bir aksilik olmazsa Podolski’yi kadromuzda görme amacındayız” dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

G.SARAY Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, Florya’da yeni sezon hazırlıklarının başladığı ilk idmanda basın mensuplarıyla sohbet etti. Hamzaoğlu’nun sözlerinden satırbaşları şöyle oldu...

Hepimize yeni sezon hayırlı olsun. Kazasız belasız sakatlıksız bir sezon olur umarım. Lukas Podolski’nin, Türkçe yaptığı paylaşım vardı. Bu güzel tabii ki. Aksilik olmazsa kendisinin kadromuzda olmasını istiyoruz. Görüştüğümüz başka oyuncular da var. Herkes tabii sabırsız şekilde bekliyor. Çok aceleci olmak doğru değil.

KALECİ VE FORVET DE TRANSFER EDECEĞİZ

İLK kamptan sonra her şey şekillenecek. Bazı oyuncular ile ilk kamptan sonra yolları ayırabiliriz. İkinci kamptan sonra 28 kişiye düşeceğiz. Bir kaleci bakıyoruz. Forvet takviyesi var. Kısa zamanda onu da duyurabiliriz.

Melo kampa katılacak. Ayın 10’unda katılacak. Bize ayrılmak istediğini, teklifler olduğunu söyledi. Ama 1 yıl daha oyuncumuz. Biz de kulüp menfaatlerini düşünmek zorundayız. Alternatifler bakıyoruz. Kendi içimizden de doldurma şansımız olduğu gibi transfer için de ilgilendiğimiz, listede olan isimler var. Melo giderse diye arayışlar ve düşünceler mevcut... Oraya da takviye yapabiliriz.

ARDA İLE TEMAS YOK

ARDA, Galatasaray bünyesinde yetişmiş kardeşimiz. Her zaman ona kapımız açık. Transferi sonrası bize kiralanması gibi bir şey olursa değerlendiririz. Ama bize böyle bir şey gelmedi. Hatta ilk kez sizden duydum.

BRUMA’YA BİRÇOK TALİP VAR, GÖNDEREBİLİRİZ

İSTEKLER var Bruma’ya... İyi teklif gelir, Bruma da isterse gidebilir. Önemli olan oyuncuları kazanıp performansını artırmak. Ben Bruma’dan çok memnunum, onu da söyleyeyim. Bize katkı sağlayacağına inanıyorum.


Bunları da Beğenebilirsiniz