Futbol Hamzaoğlu eğer o raporu vermezse...
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  7
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Hamzaoğlu eğer o raporu vermezse...

Hamzaoğlu eğer o raporu vermezse...

Galatasaray yönetiminin son haftalardaki kötü gidişin nedenleri hakkında rapor istediği teknik direktör Hamza Hamzaoğlu, "Ben rapor vermem" gibi bir tavır takınırsa, yolların ayrılması gündeme gelebilir.

Galatasaray'da kritik saatler... UEFA Şampiyonlar Ligi'ndeki 2-2'lik Astana maçı sonrası eleştirilerin hedefi haline gelen teknik direktör Hamza Hamzaoğlu'nun kulüpteki geleceği bugün şekillenecek. Bunun sebebine gelince...

Hamza Hamzaoğlu'ndan Trabzonspor maçı öncesinde takım hakkında teknik rapor isteyen Galatasaray yönetimi, bu konuda son derece kararlı ve ısrarlı. Sarı kırmızılı yöneticiler bugün Hamzaoğlu ile görüşerek, başta Astana maçı olmak üzere son karşılaşmalardaki kötü futbolun nedenleri hakkında rapor isteyecek.

Hamzaoğlu eğer o raporu vermezse... NASUHİ SEZGİN: DURSUN ÖZBEK İSTİFA EDERSE GALATASARAY BATAR!

"BEN RAPOR VERMEM" DERSE İŞLER TERSİNE DÖNER
Eğer Hamzaoğlu, Astana maçındaki kötü futbolun nedenleriyle ilgili raporunu yazmaz ve, "Ben böyle bir rapor vermem" gibi bir tavır takınırsa işte o zaman kendisiyle yollar ayrılabilir. Ancak Galatasaray yöneticileri Hamzaoğlu ile yolları ayırmak gibi bir düşüncelerinin olmadığını özellikle vurguluyor.

Kısacası, Galatasaray'da Hamza Hamzaoğlu ile ilgili bir kriz yaşanıp yaşanmayacağı konusunda bütün ipler Hamzaoğlu'nun elinde...


Yorumları Göster
Yorumları Gizle