« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Hamzaoğlu: 26 futbolcuyu gözümü kırpmadan oynatabilirim

Galatasaray Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, takımının Real Madrid karşısındaki futbolunu beğendiğini belirterek, "Kadromda 26 futbolcu var. Hepsini gözünü kırpmadan her maçta oynatabilirim" dedi.Galatasaray Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, takımının Real Madrid karşısındaki futbolunu beğendiğini belirterek, "Kadromda 26 futbolcu var. Hepsini gözünü kırpmadan her maçta oynatabilirim" dedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Galatasaray Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, Santiago Bernabeu Kupası'nda Real Madrid'e karşı alınan 2-1'lik yenilginin ardından "Futbolcularım bu maça yakışır bir mücadele gösterip taraftara yakışır, güzel bir futbol oynadılar. Keyif dolu bir gece oldu" değerlendirmesinde bulundu.

Hamzaoğlu: 26 futbolcuyu gözümü kırpmadan oynatabilirim
Düzenlediği basın toplantısında, "Kazanmayı arzu ettik ama olmadı" diyen Hamzaoğlu, "Oyuncularıma ve bize bu onurlu geceyi yaşattığı için Real Madrid'e de teşekkür ediyorum. Real Madrid'in zaten müzesinde birçok kupası var ama umarım daha da kupalar kazanır. Ayrıca geçmişte Galatasaray'da görev yapmış hoca ve yöneticilerimize de davranışları ve iyi niyetleri sayesinde bizim bu maça davet edilmemizi sağladıkları için teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu.

Hamzaoğlu: 26 futbolcuyu gözümü kırpmadan oynatabilirim CİMBOM MADRİD'DE ASLANLAR GİBİ


"BU MAÇ LİGE OLUMLU YANSIYACAK"
Real Madrid ile maç yapmanın Galatasaray için "prestij" olduğunu kaydeden Hamzaoğlu, "Oyuncularımın kendilerine güvenleri açısından önemli bir maçtı. Bunun ligdeki maça da olumlu yansıyacağını düşünüyorum. Futbolcularım bu maça yakışır bir mücadele gösterip taraftara yakışır, güzel bir futbol oynadılar. Keyif dolu bir gece oldu" dedi.

Hamzaoğlu, İspanyol futbolcu Jose Rodriguez'in performansıyla ilgili bir soruya da "Memnunum. Onun potansiyelinin farkındayız. Daha da iyi olacaktır. Kulübümüz iyi bir oyuncu kazandı" değerlendirmesini yaptı.

Galatasaray'da mevcut durumda 26 futbolcu olduğunu ve hepsinin önemli olduğunu belirten Hamzaoğlu, "Hepsini gözümü kırpmadan her maçta oynatabilirim" ifadesini kullandı.

"VAKTİMİZ VAR, HALA TRANSFER YAPABİLİRİZ"
Hamzaoğlu ayrıca olası bir transfer ile ilgili olarak "Vaktimiz var eksik olan yerlere hala transfer yapabiliriz" diye konuştu.

Hamzaoğlu: 26 futbolcuyu gözümü kırpmadan oynatabilirim İŞTE WEST HAM'IN BURAK YILMAZ TEKLİFİBunları da Beğenebilirsiniz