« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Hamza Hamzaoğlu: Tehdit etmiyorum ama...

Galatasaray Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, 1-1 biten Mersin İdmanyurdu maçının ardından hakemler hakkında gündem yaratacak açıklamalarda bulundu.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Galatasaray Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, Mersin İdmanyurdu maçında kaybedilen 2 puanın faturasını hakemlere kesti. Sezon başından bu yana hakem hatalarına maruz kaldıklarını öne süren Hamzaoğlu, şunları söyledi:

"Bugüne kadar hakemler hakkında hiçbir şey konuşmadık. Ama biz susunca hiçbir şeyi görmüyoruz sanıyorlar. Geçen sezon rakiplerin bizden 45 dakika fazla oynadığının farkındayız, biz her şeyin farkındayız.

Hamza Hamzaoğlu: Tehdit etmiyorum ama...
"BİZ HAKEME RAĞMEN KAZANMASINI BİLİRİZ"
Geçen hafta Carole'a çok kolay iki sarı kart çıktı. Ama rakiplere çıkmadığını görüyoruz. Susuyorsak efendiliğimizden susuyoruz. Yine susacağım. Tehdit etmiyorum ben, ama biraz daha dikkatli olsunlar. Beraberliği buna bağlamıyorum, yanlış anlamasınlar. Biz, rakibe rağmen, hakeme rağmen kazanmasını biliriz.

İlk yarı kaleci 5 dakika ayakkabılarını bağladı, 1 dakika uzatma verdi. İkinci yarıda da ben tuttum; 6 oyuncu değişmiş ama 5 dakika uzatma...

Kırmızı kart pozisyonunda faulü erken çalsa, Selçuk o hareketi yapmayacak.

Ama kimse merak etmesin, biz kimsenin oyununa gelmeyeceğiz."

MESUT BAKKAL: HAKEM BASKI ALTINDA KALMADI, TEBRİK EDİYORUM
Hamza Hamzaoğlu'nun sözlerine karşın Mersin İdmanyurdu Teknik Direktörü Mesut Bakkal, hakem Mete Kalkavan'ı tebrik etti. Bakkal, "Galatasaray'ın isimleri vardı. Hakemi tebrik ediyorum. İyi maç yönetti, baskı altında kalmadı, Galatasaray'ın sinirleri bozuldu" dedi.

Hamza Hamzaoğlu: Tehdit etmiyorum ama... İŞTE FIFA'NIN GROSSKREUTZ KARARI

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler