Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Hamza Hamzaoğlu: Podolski'nin eline çarpıyor

Galatasaray teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu, 2-0 kazandıkları Başakşehir maçı sonrasında Podolski'nin attığı golden önce topun eline çarptığını itiraf etti.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

İşte Hamza Hamzaoğlu'nun açıklamalarından satır başları;

"Kontrollü oynamak zorundaydık. Süratli bir şekilde hücuma çıkan bir takım vardı karşımızda. Astana sonrası dinlenme şansımız da olmadı. İlk yarıda Nando'nun çıkardığı bir pozisyon var, o gol olsa belki maçın akışı değişebilirdi. Hamleleri yapacağımız zamanı bekledik. Wesley'nin daha çok oyuna yön vermesine çalıştık. Bunda da başarılı olduk. Başakşehir'e başarılar diliyorum.

Lukas'ın da eline çarpıyor, gördüm. Bu hakemlerin takdiri. Bize de olsa benim de canım yanar. Savunma oyuncusuna çarptığında verilmiyor diye bir kural çıktı, hücum oyuncusunda ne olur bilmiyorum. Geçen sene şampiyon olduğumuzdan bu yana eleştiriler olacağını bekliyorduk. Çizgimizi bozmadan ilerlemeye çalışıyoruz. İnşallah sonuna kadar yürüyeceğiz."

Hamza Hamzaoğlu: Podolskinin eline çarpıyor ŞAMPİYON KOLTUĞUNDA'RAPOR HABERLERİ'
Yönetimin kendisinden rapor istemesi konusuna da açıklık getiren Hamzaoğlu, "Biz daha Avusturya kampındayken Mehmet Özbek'le oturup konuştuk. Bazı şeyleri kağıda dökelim ve yazılı kalsın istedik. Sözlü olarak her maçtan sonra zaten konuşuyoruz. Astana maçından sonra yönetimde bu yazılı rapor konusu gündeme gelince, 'hocadan isteyelim' demişler. Podolski şişelere tekme vurmuş, ben görmedim. 'Acaba ceza gerekir mi' diye düşünmüşler. Ben de 'haftaya yazayım' dedim. Ertesi gün de kamuoyunda tartışma konusu oldu" şeklinde konuştu.


'SNEIJDER İLE YENİDEN ANLAŞTIK'
Hamza Hamzaoğlu, Snijder ile ilgili; Wesley ile anlaştık tekrar. Zaten bir sorun olacağını düşünmüyorduk. Tribünlerde bizi destekleyen taraftarlarımıza da teşekkür ediyorum. Kötü günde bizle beraber olsunlar aynı bugün olduğu gibi, biz onları mutlu etmeye devam edeceğiz"

Hamza Hamzaoğlu: Podolskinin eline çarpıyor MUSTAFA ÇULCU: BİR PENALTIYI ATLADI İLK GOLDE EL VARDI


Bunları da Beğenebilirsiniz