« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Hamza Hamzaoğlu: Hakemin kararları sanki kasıtlı...

Galatasaray'ın başında ilk kez bu kadar sinirli olduğu gözlenen Hamza Hamzaoğlu, Medicana Sivasspor maçının ardından gündem yaratacak açıklamalar yaptı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Hamza Hamzaoğlu'nun açıklamaları şöyle:
"Hava şartlarından dolayı kolay olmayacağını biliyorduk, biraz da gergin bir maç oldu. Golden sonra uzun toplarla oynayama başladık. Daha sonra da 1-2 hakem hatası oldu. İlk yarıyı böyle tamamladık. İkinci yarıda her şeyi bir tarafa bırakıp futbol oynamamız gerektiğini konuştuk arkadaşlarla. Son 5-6 dakikayı biraz zor geçirdik. Sivasspor'u tebrik ediyorum, inanılmaz mücadele ettiler. Onların emeğini de tebrik ediyorum.

"BİZ DE İNSANIZ!"
Zaman zaman, biz de insanız, her şeyi içimize atarsak sağlığımızı da olumsuz etkiliyor. Onlar da bizi hoş görecekler artık. Biz hep kazanalım istiyoruz, benim de gözüm önünde. Yediğimiz golden önce top rakipten çıktı ve Olcan faul yapmadı. Bu bize bariz gibi geliyor. Bu da sanki kasıtlı veriliyormuş gibi bir algı oluştu. Bir de golle sonuçlanınca gerginlik tavan yaptı. Bizlerin de hataları olacak. Umarım bundan sonra yolumuza devam ederiz."

"BURAK'IN CİDDİ BİR ŞEYİ YOK"
"Burak'ın ciddi bir sorunu yok, ciddi bir sorunu olan arkadaşımız yok şu anda çok şükür."

Hamza Hamzaoğlu: Hakemin kararları sanki kasıtlı... HAMZAOĞLU ÇILDIRDI, MONTU FIRLATTI

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz