Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Hamza Hamzaoğlu: Belki hiç transfer yapmayacağız...

Galatasaray teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu, derbi zaferi sonunda yayıncı kuruluşa verdiği demeçte derbi zaferinden memnun olduğunu ancak Veli'nin oyundan atılması sonrasında gereksiz bir telaş yaşadıklarını belirtti. Hamzaoğlu öte yandan ara transfer dönemi için de önemli ipuçları verdi; "Kanaatimce yeni transfer yapmadan bazı oyuncularımızı da göndererek kadroda eksilmeye gideceğiz."

hurriyet.com.tr
SON GÜNCELLEME

Hamza Hamzaoğlu'nun açıklamalarından satır başları şu şekilde;

Önemli bir galibiyet oldu bizim için... Bu yüzden mutluyum. Oyuncularımı tebrik ediyorum iyi mücadele ettiler. Maçın başından sonuna kadar da oyun disiplininden kopmadılar.

Ancak özellikle Veli atıldıktan sonra topa daha fazla sahip olmamız gerekirdi. Biraz telaşlı oynadık bu dakikalarda. Gereksiz bir telaşdı. Bunların üzerinde durmamız gerek.

Takımla beraber fazla antrenman yapma fırsatı bulamadık. Bazı yerlerde eksiğiz. Ancak sezonun 2. yarısında bunu yavaş yavaş çözeceğiz...

Belki hiç transfer yapamayacağız. Zaten oyuncularımız iyi olursa transfer yapmaya gerek yok. Ama özellikle stoper bölgesinde hem Chedjou hem Semih sakatlandığında sıkıntı çekiyoruz. Bu bölge için hem bize hem kulübe uygun oyuncu bulabilirsek alabiliriz. Ancak benim kanaatim, yeni transfer yapmadan bazı oyuncularımızı kiralık bazılarını bonservisiyle göndererek kadroda eksilmeye gideceğiz.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler