AĞRI HABERLERİ

Hamur’da şiir ve müzik dinletisi

DHA
27.04.2017 - 10:44Son Güncelleme :
DHA

AĞRI, (DHA)-Ağrı’nın Hamur İlçesinde Yatılı  Bölge Ortaokulu Öğretmenleri tarafından hazırlanan şiir ve müzik dinletisi büyük beğeni topladı.
    YBO Konferans salonunda düzenlenen şiir ve türkü dinletisinde Hamur Belediye Başkanı Cezmi Ergül, İlçe Milli Eğitim Müdürü Kaya Karakoç, Şube Müdürü Necati Taşdemir, Okul Müdürü Erkan Bozkuş, diğer okul ve kurum yöneticileri, öğretmenleri ile öğrencilerler katıldı.
Birbirinden farklı şairlere ait çeşitli konularda şiirlerin otantik bir ortamda sunulmasının yanı sıra bağlama eşliğinde sunulan Türküler dinleyenleri adeta mest etti.
    Dinletinin sonunda İlçe Milli Eğitim Müdürü Kaya Karakoç, YBO gibi sorumluluğu fazla olan bir okulda çalışmanın zorluklarına rağmen öğrencilere öğretmenliğin yanında anne babalık da yapan okul müdürü ve öğretmenlerini tebrik etti. Karakoç, dinletinin ise muhteşem olduğunu belirtti.

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ağrı haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ağrı ilinden Hamur’da şiir ve müzik dinletisi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Nisan 2017 tarihinde saat 10 44’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Hamur’da şiir ve müzik dinletisi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı