« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Hamoğlu hesap sordu

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Scala'dan rapor istedi

Adana deplasmanında 2 puan bırakan Beşiktaş'ta futbolcuların formsuzluğu yönetimi telaşlandırdı. Futbol Şube Sorumlusu Ahmet Hamoğlu, ‘‘Yönetim olarak her istenileni yaptık. Ancak oyuncular istikrarı yakalayamadı’’ dedi.

Beşiktaş'ın, 2-1 kazanılan Ç.Rizespor ve 1-1 berabere kaldıkları Adanaspor maçlarında ortaya koyduğu kötü futbol, yönetimi harekete geçirdi. Siyah beyazlı kulübün futbol şube sorumlusu Ahmet Hamoğlu, dün teknik direktör Scala ile görüşerek, futbolcuların form düşüklüğünün nedenlerini sordu, geniş kapsamlı bir rapor istedi.

Hamoğlu, sezon başında Scala'nın tüm isteklerini yerine getirdiklerini, gerekli transferleri yaptıklarını ifade ederek, ‘‘Hiçbir eksiğimiz yok. Ancak istikrarı bir türlü yakalayamadık. Önümüzde zorlu maçlar var. Futbolcularımınız aklı Şampiyonlar Ligi maçlarında. Ancak kendilerini çabuk toparlamaları gerekir’’ dedi.

Teknik direktör Scala ise, futbolcularının fiziksel olarak hazır olmadığını belirterek şunları söyledi: ‘‘Taktik ve teknik olarak da istenilen seviyede değiliz. Genç oyuncularımın kendilerine güveni yok.’’ İtalyan hoca, bugünkü antrenmandan önce futbolcularla tek tek görüşüp, sorunlarını dinleyeceğini de sözlerine ekledi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz