« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Hamit'e henüz teklif yapılmadı

Alman 1. Ligi Bundesliga'nın köklü kulüplerinden FC Bayern Münih´te forma giyen milli oyuncu Hamit Altıntop´un, takımdaki diğer beş oyuncu gibi mukavelesinin sezon sonunda sona ereceği ve yeni mukavele için Bayern´den kendisine henüz teklif yapılmadığı belirtildi.

TEMEL ELCİVAN - MÜNİH / DHA
SON GÜNCELLEME

Almanya´nın en çok satan gazetesi Bild, internet sitesinde "FC Bayern´de Alarm" başlığı ile yer verdiği bir haberinde, aralarında Hamit Altıntop'un da bulunduğu altı oyuncunun mukavelesinin sezon sonunda sona ereceğini ve bu oyuncular içinde FC Bayern Münih´in henüz yeni bir mukavele teklifi önermediğini belirtti.

Haberinde, geçen haftalarda oldukça çalkalanan FC Bayern Münih´i yeni sorunlar bekliyor yorumunu yapan Bild, FC Bayern Münih´in sezon sonunda mukavelesi biten oyuncuların listesini sıraladı: Michael Rensing (25), Jörg Butt (35), Daniel van Buyten (31), Andreas Görlitz (27), Hamit Altintop (26) ve Mark van Bommel (32).

Mukavelesi bitecek altı oyuncu arasında Hamit Altıntop´un durumu daha ilginç şeklinde yorum yapan gazete, milli oyuncuyla gecmişte Fenerbahçe ve Galatasaray kulüplerinin ilgilendiğini hatırlattı. Ocak ayı itibariyle başlayacak transfer döneminde adı geçen oyunculara yeni kulüplerden tekliflerin gelebileceğini yazan Bild, mukaveleleri sona erdiği için bu oyuncuların ceplerine oldukça büyük paraların girebileceği yorumunu yaptı.


Bunları da Beğenebilirsiniz