« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Hamit'e bir dev daha talip

İngiltere Premier League takımlarından Liverpool'un, Almanya Birinci Futbol Ligi (Bundesliga) takımlarından Bayern Münih'te sözleşmesi sona eren ve adı İspanya'nın Real Madrid takımı ile birlikte anılmaya başlanan Hamit Altıntop'un peşinde olduğu belirtildi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Bild gazetesinde yer alan haberde, Hamit'in, Real Madrid'de oynayan Mesut Özil ile bu takımda gelecek sezon forma giyecek milli futbolcu Nuri Şahin ile Köln kentindeki bir restoranda biraraya geldiği ifade edildi.

Gazetenin, Mesut ve Nuri'nin tecrübeli futbolcuyu ikna edip etmedikleri sorusuna karşılık Hamit, "Özil ve Şahin'in beni ikna etmesine gerek yok, kendi düşüncem var. Şimdiye kadar hiç bir şey yüzde 100 değil" diye konuştu.

Haberde, Hamit'i isteyen Real Madrid'e İngiltere'den rakip çıktığı ve Liverpool'un Hamit'i, kendisine ilk onbirde oynama sözü vererek takıma çekmek istediği kaydedildi.

Öte yandan, Bayern Münih'i çalıştıracak Jupp Heynckes'in, sözleşmesi bu sezon sonunda sona erecek Miroslav Klose'yi bırakmak istemediği belirtildi.

Tecrübeli teknik direktör Heynckes ile görüşen Klose'nin, 2 yıllık bir sözleşme istediği, ancak Bayern Münih yönetiminin kendisine 1 yıl teklif ettiği ifade edildi.

Kulübün yönetim kurulu başkanı Karl-Heinz Rummenigge, Klose ile bu hafta içinde görüşeceklerini söyledi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.