« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Hamit, Gökhan Gönül antrenmana katılmadı

2012 Avrupa Şampiyonası elemelerinde 3 Haziran Cuma günü deplasmanda Belçika karşılaşacak (A) Milli Futbol Takımı'nın Hollanda kampı sürüyor.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Tegelen kasabasındaki Sportpark Bakenbos'da teknik direktör Guus Hiddink yönetiminde gerçekleştirilen kampın ikinci antrenmanında “Ay Yıldızlılar”, hızlı hücum çalışmaları yaptı.

Antrenmanın başındaki 30 dakikalık bölüm gazetecilere açık tutulurken, milliler bu bölümde ısınma ve pas çalışmalarının ardından 3'erli gruplar halinde paslaşarak kaleye gittiler. Çalışma daha sonra kanatlardan orta ve şut çalışmasına döndü.

MEHMET TOPUZ ANTRENMANA KATILDI

Hafif sakatlığı nedeniyle dünkü çalışmaya katılmayıp otelin fitness salonunda hazırlanan program dahilinde antrenman yapan Mehmet Topuz bu akşam takıma katıldı.

Sakatlıkları nedeniyle otelde takımdan ayrı program uygulanan Hamit Altıntop ve Gökhan Gönül bugün de takım çalışmasına katılmadı.

Millilerin antrenmanı taraftarlara da açık tutulurken, çalışmayı dün olduğu gibi Futbol Federasyonu Başkanı Mahmut Özgener ve milli takımlardan sorumlu yönetim kurulu üyesi Levent Kızıl da takip etti.

Milliler antrenman sahasına gelmeden önce sahanın yumuşatılması için saha sulandı. Yetkililer antrenman başlamasına rağmen sulama sistemini kapatamayınca, millerin pas çalışmaları süresince yaklaşık 10 dakika sulama devam etti.

Bunları da Beğenebilirsiniz