« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Hamit Altıntop aday kadrodan çıkarıldı

2012 Avrupa Şampiyonası Elemeleri'nde Belçika ile 3 Haziran'da oynayacağı maç için Hollanda'da kampta bulunan A Milli Takım'da Hamit Altıntop sakatlığı nedeniyle aday kadrodan çıkarıldı.

TEGELEN (DHA)
SON GÜNCELLEME

MİLLİLERDEN NEŞELİ İDMAN

Bugüne kadar yapılan tedavi ve özel antrenmanları takiben Hamit'e uygulanan ayrıntılı ileri tetkik ve testler sonucunda oyuncunun sakatlığının Belçika maçına kadar iyileşmeyeceği kanısına varıldı. Bu gelişme üzerine, sağlık heyetinin önerisi ve teknik heyetin kararı doğrultusunda Hamit'in aday kadrodan çıkarılmasına karar verildi.

Hamit Altıntop'un bundan sonraki tedavisinin şekliyle ilgili kesin karar, ilerleyen günlerde yapılacak kontrollerden sonra netlik kazanacak.

GÖKHAN GÖNÜL'ÜN TEDAVİSİ SÜRÜYOR

2012 Avrupa Futbol Şampiyonası elemelerinde 3 Haziran Cuma günü deplasmanda Belçika ile karşılaşacak (A) Milli Takım, Hollanda kampında günü iki idmanla geçirdi.

“Ay Yıldızlılar” teknik direktör Guus Hiddink yönetiminde Sportpark Bakenbos'ta günün ikinci çalışmasını yaptı.
İlk yarım saati basına açık olan antrenmanda milliler pas çalışmaları yaptı.

Sakatlığı nedeniyle tedavi ve çalışmalarını takımdan ayrı sürdüren Gökhan Gönül, antrenmana katılmadı.
Gökhan'ın kamp yapılan otelde tedavi ve çalışmalarının sürdüğü bildirilirken, bugün sahada hafif çalışma yaptırılan futbolcunun durumunun 1 Haziran Çarşamba günü netlik kazanabileceği öğrenildi.

Milli takımın antrenmanını Futbol Federasyonu Başkanı Mahmut Özgener ve milli takımlar sorumlusu Levent Kızıl da takip etti.

(A) Milli Futbol Takımı, Belçika maçının hazırlıklarını yarın yapacağı tek antrenmanla sürdürecek.
Bu arada, milli takımın antrenmanını izlemeye gelen çok sayıda gurbetçi vatandaş, teknik direktör Hiddink'in izniyle basın mensuplarının görüntü alabildiği bölümde çalışmayı izledi.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler