« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Hamit Altıntop: Acıyor!

Galatasaraylı Hamit Altıntop, kötü sonuçlanan Şampiyonlar Ligi macerası için, "Bu sezon maalesef çok istikrarlıydık. Başladığımız gibi bitirdik.A'dan Z'ye herkes kendini sorgulamalı. Üzülmeden çok, acıyor..." yorumunu yaptı. Hamit, Galatasaray'ın transferleri için de, "Doğru transferler miydi, tartışılır" dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Galatasaray'ın tecrübeli ismi Hamit Altıntop, Arsenal maçı sonrasında açıklamalarda bulundu.
"Bu sezon maalesef çok istikrarlıydık. Başladığımız gibi bitirdik. Ondan önce 2 yıl iyi sonuçlar aldık. Bu sene duruş olarak, skor olarak geriye adım attık. Bunu da çok iyi analiz edip, gelecek aylarda bunları düzeltip, daha iyi yapmamız gerekir."

"İKİ YENİ TRANSFER GELDİ VE..."

"İki yeni transfer geldi, doğru transferler miydi, tartışılır. Ne kadar istekli olsak da bazı eksikler var. Kabul etmemiz gerekir. Saha içinde hep topu yana atmak değil, saha dışında da herkes sorumluluğu üstlenmeli. Biz de abileri olarak sorumluluğu biliyoruz. Bir gemide bir tarafa doğru herkes hareket ederse, kulüp başarılı olur. Büyük bir camia ve herkes bilinçli hareket etmeli. A'dan Z'ye herkes kendini sorgulamalı. Üzülmeden çok, acıyor"


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler