Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Hamile kadına durakta kapkaç dehşeti

  Taylan YILDIRIM/İZMİR, (DHA)
  09.08.2009 - 14:42 | Son Güncelleme:

  İZMİR'in Yenişehir semtinde, 8 aylık hamile olan 30 yaşındaki Elif Kaymak, durakta kapkaçı saldırısına uğradı. Omuzundaki çantayı vermemek için direnen hamile kadını yerde sürüklerken yakalanan A.B.'nin, 35 ayrı suçtan poliste kaydı bulunduğu ortaya çıktı.

  Olayın şokundan kurtulamayan Kaymak, “Bebeğimin zarar görmesinden çok korktum” dedi.

  Olay, dün saat 17.30 sıralarında Yeşildere Caddesi, Hasyün Mobilya Mağazası yakınlarında meydana geldi. Bornova İlçesi'nde oturan babasının evine gitmek için yola çıkan Elif Kaymak, durakta beklemeye başladı.

  Bu sırada arkadan yaklaşan kapkaççı, Kaymak'ın omuzundaki çantayla, yanında içinde giysilerin bulunduğu çuvalı almaya çalıştı. Kapkaççı, bir anlık şaşkınlığın ardından kendisine direnmeye çalışan hamile Elif Kaymak'ı yere yatırıp sürüklemeye başladı. Kaymak'ın kadının yardım çığlıklarına koşanların müdahalesiyle kapkaççı A.B., yakalandı.

  Gözaltına alınan A.B.'nin hırsızlık, sahtecilik, yankesicilik, dolandırıcılık, yaralama, uyuşturucu madde kaçaklığı gibi suçlardan poliste 35 kaydının bulunduğu belirtildi. İşlemlerin ardından adliyeye sevkedilen A.B., emniyet müdürlüğü çıkışında, çuvalı yol kenarında bulduğu için almak istediğini ileri sürdü.

  Olayın şokunu uzun süre üzerinden atamayan Elif Kaymak, “Bir anda saldırıya uğradım. Direndiğim sırada bebeğimin zarar görmesinden çok korktum. Kapkaççının ellerinden kurtulduktan sonra ölümden döndüğümü düşyündüm” dedi.

  Etiketler: son dakika
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı