« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Hami Mandıralı: Buraya kadarmış

PTT 1. Lig ekibi Antalyaspor, teknik direktör Hami Mandıralı'nın görevine son verdi. Çok üzgün olduğu görülen Mandıralı, gazetecilerle vedalaşırken, "Buraya kadarmış" dedi.

Tolga YILDIRIM / DHA
SON GÜNCELLEME

PTT 1. Lig'de şampiyonluk hedefiyle mücadele eden Antalyaspor'da teknik direktör Hami Mandıralı görevden alındı.

Antalyaspor'da, dün Gaziantep Büyükşehir Belediyespor deplasmanında 1-0 kaybedilen maçın ardından kente dönen yöneticiler, Hasan Subaşı Tesisleri'nde gerçekleştirilen Yönetim Kurulu toplantısında bir araya geldi.

Antalyaspor Kulübü Başkanı Gültekin Gencer, başkanlığındaki yönetim kurulu toplantısında Teknik Direktör Hami Mandıralı gözetimindeki kırmızı beyazlı takımın son haftalardaki maçlarda başarısız sonuçlar elde etmesi görüşüldü.

Hami Mandıralı: Buraya kadarmış

"ANLAŞAMADIK, GÖREVİNE SON VERİYORUZ"
Toplantı sonrası başkan Gencer, beraberindeki Yönetim Kurulu üyeleriyle basın açıklaması yaptı. Hami Mandıralı ile karşılıklı görüşmelerde olumlu sonuç alınamadığını belirten Gencer, "Yönetim Kurulu kararı olarak Hami Mandıralı'nın görevine son veriyoruz. Tek taraflı feshediyoruz. Bu saatten sonra Antalyaspor'la Hami Mandıralı'nın bağı kalmamıştır. Federasyona da bildirimimizi yapıyoruz. Noter işlemlerini başlatarak Antalyaspor ile Hami Mandıralı'nın yollarını ayırıyoruz" dedi.

"MANDIRALI GELDİKTEN SONRA İÇ SAHADA 3 MAĞLUBİYET ALDIK"
Şampiyonluk hedefiyle PTT 1. Lig'de mücadele eden Antalyaspor'u sezon başında Engin Korukır'ın çalıştırdığını anlatan Gencer, Altınordu mağlubiyeti sonrası Korukır'ın görevden alındığını dile getirdi. Gencer, şöyle konuştu:
"Antalyaspor olarak sezon başında koyduğumuz hedefler belliydi. Engin Hoca'nın ardından Hami Mandıralı gibi adı, sanı ve delikanlılığıyla Türk futbolunda nam salmış bir değerle şampiyonluk yolunda beraber gitme kararı aldık. Geldiği andan itibaren iç sahada bir puan kaybı yoktu. Şu ana kadar 4 mağlubiyet aldık, 3'ü iç sahada. Deplasmanda da mağlubiyet aldık" diye konuştu.

Geçen hafta Hami Mandıralı'nın isteği doğrultusunda bazı oyuncuların kadro dışı kaldığına değinen Gencer, Mandıralı ile şahsi sorunlar yaşamadığını aktardı. Kararın Antalyaspor'un maçlardaki olumsuz sonuçları nedeniyle verildiğini dile getiren Gültekin Gencer, Mandıralı'ya başarı diledi.

Hami Mandıralı: Buraya kadarmış

"YENİ TEKNİK DİREKTÖRE KARAR VERMEDİK"
Yönetim Kurulu olarak yeni teknik direktör görüşmelerinin sürdüğünü vurgulayan Gencer, kadro dışı bırakılan oyuncuların durumunun da ilerleyen günlerde yeniden değerlendireceğini söyledi.

Antalyaspor'un teknik direktör olarak Cihat Arslan, Yusuf Şimşek, Ziya Doğan ile görüşme yaptığı yönünde iddiaların yer aldığını dile getiren Başkan Gencer, önümüzdeki bir iki gün içerisinde yeni teknik direktörle anlaşma yapmayı planladıklarını söyledi.

Hami Mandıralı: Buraya kadarmış YUSUF ŞİMŞEK'E ZEHİR ZEMBEREK SÖZLER: DELİKANLI GİBİ SÖYLEMELİYDİ

HAMİ MANDIRALI: BURAYA KADARMIŞ
Hami Mandıralı ve yardımcı antrenörleri de kulüp binasında eşyalarını toplayarak ayrıldı. Tesis çıkışında gazetecilerle vedalaşan Mandıralı, "Her şey için teşekkür ederim. Buraya kadarmış. Hayat devam ediyor" dedi.

MANDIRALI'NIN ANTALYASPOR KARNESİ
PTT 1. Lig'de şampiyonluk hedefiyle mücadele eden Antalyaspor'da 9. haftadaki Altınordu maçı sonrası görevden alınan Engin Korukır'ın yerine getirilen Teknik Direktör Hami Mandıralı, kırmızı beyazlı takımda 12 maça çıktı. Mandıralı yönetimindeki Antalyaspor'un, oynadığı maçlar 5 galibiyet, 3 beraberlik, 4 mağlubiyetle sonuçlandı.Bunları da Beğenebilirsiniz