« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Hami-Fatih yolcu

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Bordo mavili yönetimin İstanbul'da yaptığı toplantıda, aralarında Hami ve Fatih gibi yıldızların da bulunduğu 20 futbolcunun takas yoluyla başka takımlara verilebileceği belirtildi.

TRABZONSPOR yönetiminin İstanbul'da yaptığı toplantıda birçok karar açıklanırken, sır gibi saklanan bir gerçek ortaya çıktı. Toplantıda kaptan Hami ile Fatih'in de aralarında bulunduğu 20 futbolcunun takas yoluyla da satılabileceği öğrenildi. Takımda ise mevcut kadrodan sadece 11 futbolcunun kalmasının planlandığı da ifade edildi.

Yönetimin yaptığı toplantıda, Bulak'ın, ‘‘Osman, Abdülkadir, Erman, Tamer, Milosevski, Nikolovski, Cem, Nesim, Macit, Metin Aktaş, Gökdeniz dışında kalan futbolcular istediğimiz futbolcuların alınması şartıyla takasta kullanılabilir’’ dediği kaydedildi. Erol'un ise kiralık olduğu için yeniden Eintrach Frankfurt kulübüne dönmesinin uygun olacağı kararına varıldı.

Bordo mavili yönetimin, Giray Bulak'la birlikte düşündüğü ‘‘Takas formüllü operasyonla’’ takım içinde Trabzonlu sayısı 3'e düşecek. Metin, Gökdeniz ve Macit dışındaki futbolcular, Trabzon dışından olacak. Hami, Fatih, Okan Özke, Okan Çebi, Murat Bölükbaş, Hüseyin, Selahattin, Mehmet İpek, Bülent Uygun, Gökhan ve Ragıp takas yoluyla satılması planlanan Trabzon doğumlu futbolcular olarak dikkat çekiyor.


Bunları da Beğenebilirsiniz