« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Hamdi Yasaman: O ziyaretin zamanlaması yanlıştı

Galatasaray 2. Başkanı Hamdi Yasaman, futbol takımının Gençlerbirliği maçı öncesi Cumhurbaşkanlığı Sarayı'na gitmesinin daha önceden planlanmış bir organizasyon olmadığını belirterek, "Ben de televizyondan gördüm. Cumhurbaşkanı'nın ziyaret edilmesi futbolcular için önemli. Ama maçtan 1-2 saat önce gitmeleri doğru değil" dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Galatasaray Başkan Yardımcısı Abdürrahim Albayrak’ın, Gençlerbirliği maçının başlamasına saatler kala takımla birlikte Cumhurbaşkanlığı Sarayı'na gitmesiyle ilgili 2.Başkan Hamdi Yasaman önemli açıklamalar yaptı.

Hamdi Yasaman: O ziyaretin zamanlaması yanlıştı GALATASARAY'DA 'SARAY' SANCILARI

"POLİTİKA İLE İLİŞKİMİZ YOK"
Yasaman, “Planlanmış bir ziyaret değildi. Ben de televizyondan gördüm. Futboldan sorumlu yönetici Abdürrahim Albayrak ile Ali Dürüst ani karar vererek ziyarette bulunmuşlar. Ama ziyaret takımın konsantrasyonunu bozmuş olabilir. Böyle olup olmadığının takdiri teknik direktöründür. Cumhurbaşkanı'nın ziyaret edilmesi futbolcular için önemli. Ama maçtan 1-2 saat önce gitmeleri doğru değil. Galatasaray bir spor kulübü, politika ile ilişkimiz yok" şeklinde konuştu.

Hamdi Yasaman: O ziyaretin zamanlaması yanlıştı SARAY'A GİTTİLER DİYE GALATASARAY'I BIRAKTI

"VERGİLERİMİZİ DÜZENLİ ÖDÜYORUZ"
Galatasaray'ın 41.6 milyon liralık vergi borcuna da değinen Yasaman, "Vergi sorunları karşısında itiraz edilebilir, ikinicisi de uzlaşma talep edilebilir. Biz uzlaşma talebinde bulunduk. Bunu herkes yapıyor. Vergilerimizi düzenli ödüyoruz" dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz