« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Hamdi Teyfik Altıok İnegölspor'da

Spor Toto 2. Lig ekiplerinden İnegölspor, Bayrampaşaspor'dan kaleci Hamdi Teyfik Altıok'u renklerine bağladı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

İnegölspor, Bayrampaşaspor'dan kaleci Hamdi Teyfik Altıok'u transfer etti


İnegölspor tesislerinde düzenlenen imza töreninde konuşan Kulüp Başkanı İlhan Korkmaz, Hamdi Teyfik Altıok ile 2 yıllık sözleşme imzaladıklarını söyledi.

Önümüzdeki yıl güçlü ve başarılı bir takım kurmak için dış transfer çalışmalarına başladıklarını ifade eden Korkmaz, "Yeni sezon oluşturmayı düşündüğümüz güçlü ve başarılı İnegölspor kadrosuna bugün dost ve kardeş camiamız olan Bayrampaşaspor'da çok güzel bir sezon geçirmiş olan kaleci Hamdi Teyfik Altıok'la 2 yıllık sözleşme imzaladık. Cenab-ı Allah ona da bize de hayırlı olmasını nasip etsin ve kendisine kazasız, belasız, sakatsız bir sezon geçirmesini diliyorum. İnşallah kalemizi güvenli ellere teslim edeceğiz" dedi.

Dış transferlerin devam edeceğini belirten Korkmaz, "Daha güçlü bir kadroyu oluşturabilmek için birkaç değişik mevkide ön görüşme yaptığımız oyuncular var. Bunlar şekillenmeden şu isimlerle görüşüyoruz dememiz mümkün değil" ifadesini kullandı.

Hamdi Teyfik Altıok ise başarılı bir kulübe gelmenin gururu içinde olduğunu vurgulayarak, şunları söyledi:

"Öncelikle transferimde emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Geçen sene Bayrampaşaspor'da gösterdiğim performansın üzerine çıkarak inşallah İnegölspor'da takım olarak başarılı olacağız. İnşallah taraftarlarımıza ve tüm Türkiye'ye kuvvetli ve iyi bir futbol oynayan İnegölspor seyrettirmek istiyoruz. Bütün amacımız bu. Transferim iki tarafa da hayırlı olsun."

Daha sonra Altıok, kendisini bordo-beyazlı renklere bağlayan sözleşmeyi imzaladı.


Bunları da Beğenebilirsiniz