« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Hamburg kapalı kutu

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Trabzonspor Teknik Direktörü Özyazıcı'nın sahalarında Peruggia'ya 2-1 yenildikleri maçtan sonra ‘‘Nasıl olsa turu geçemeyiz’’ düşüncesiyle Alman takımını izlettirme gereğini duymadığı öğrenildi...

Alman ekolü belli

Peruggia'nin, Popedo ile oynadığı iki maçı Menajer Necmi Perekli ve yardımcı antrenör Hüsnü Özkara'ya izlettirip, kasetlerini de isteyen Özyazıcı'nın, ‘‘Hamburg'u izlemeye gerek yok’’ dediği kaydedildi. Özyazıcı, zaferle sona eren maçtan sonra ise, ‘‘Alman ekolü belli. Hamburg'un da bu ekole göre sahada mücadele edeceğini düşünüyorum’’ demekle yetindi.

Hedef UEFA Kupası

Trabzonspor'un, sahasında 2-1 yenildiği İtalyan rakibi Peruggia'yı deplasmanda devirip, elemesinden sonra gözler UEFA Kupası'na çevrildi. Almanya'nın Hamburg takımıyla yarın ve 4 Ağustos tarihlerinde yapılacak iki karşılaşmanın da kazanılabileceğini dile getiren Teknik Direktör Ahmet Suat Özyazıcı şunları söyledi:

Neden olmasın

‘‘Birçok eksiğimize rağmen, Peruggia'yı eledikten sonra, Hamburg veya bir başka güçlü takımı da rahatlıkla eleyebiliriz. İşimize ciddi sarılmalıyız. Hamburg'u geçersek, UEFA Kupası'na 1. turdan itibaren katılmamız çok daha kolay olacaktır.’’ Kaptan Hami de, ‘‘UEFA'ya neden katılmayalım ki? Bu gücü ve morali takım arkadaşlarımda görüyorum’’ dedi.CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler