Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Haluk'la 'Palto'yu çekeceğiz inşallah

  Dilek DALLIAĞ
  06.08.2006 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Zuhal Olcay, Rumelihisarı konseri sırasında eski eşi Haluk Bilginer'le bir araya geleceklerini açıkladı.

  09 Eylül'e kadar sürecek olan Rumeli Hisarı konserleri, önceki akşam Zuhal Olcay-İlhan Şeşen konseriyle başladı. Birbirinden güzel aşk şarkılarını seslendiren ikili, tarihi mekanı dolduran yüzlerce konuk tarafından uzun süre alkışlandı.

  /images/100/0x0/55ea3988f018fbb8f87270ecBu yıl konserlerinin yoğun geçtiğini belirten Zuhal Olcay, kasım ayında sinema filmine başlayacağını belirtti. Uzun zamandır üzerine çalışılan Kutluğ Ataman'ın yeneteceği, "Palto" adlı filminde eski eşi Haluk bilginer'le birlikte oynayacağını açıklayan söyleyen Olcay, "Palto'yu Kıbrıs'ta çekeceğiz inşallah" dedi. Ekim ayından itibaren Devlet Tiyatrosu oyuncularından Berkun Oya'nın çekeceği bir sinema filminde oynayacağını söyleyen olan Olcay, "Filmin ismi Londra olacak. Çekimler Londra'da yapılacak. Hikaye, oldukça karışık ve ilginç. Londra'da 20 yıldır yaşayan, bir İngilizle evli, çocuğu olan bir karakteri canlandıracağım" dedi.

   Halukla Paltoyu çekeceğiz inşallah

  Zuhal Olcay'la birlikte Rumeli Hisarı'nda sahneye çıkan İlhan Şeşen, "Zuhal Olcay'a aşığım. Ama maalesef ona herkes aşık bu yüzden birşey yapamıyorum” diyerek iltifat etti.

  Etiketler: son dakika
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı