« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Haluk Ulusoy'dan teşekkür mektubu

Futbol Federasyonu Başkanı Haluk Ulusoy, 'Biz Sizlerleyiz' kampanyası başlatan 2. Lig 4. Grup'ta yer alan Kardemir Karabükspor Kulübü Başkanı Feridun Tankut'a teşekkür mektubu gönderdi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Alınan bilgiye göre, Kardemir Karabükspor, Türkiye-Yunanistan milli maçı sonrasında, Futbol Federasyonu nezdinde milli takımlara “Gün Birlik Günüdür' mesajı ile 'Biz Sizlerleyiz' kampanyası başlatmıştı.

Kardemir Karabükspor, kampanya çerçevesinde Futbol Federasyonu'na bağlı 150 kulübe tek tek 'Türk Futbol Federasyonunu destekleyelim, bugün birliğimizi gösterelim ve Norveç maçı öncesi milli takıma moral motivasyon aşılayalım' şeklinde çektiği fakslarla dikkatleri çekti.

Ulusoy da bu tür yaklaşımdan dolayı son derece memnun olduklarını belirterek, Kardemir Karabükspor Yönetim Kurulu Başkanlığına teşekkür mektubu gönderdi.

Ulusoy, mektupta şu sözlere yer verdi:
“Yaşadığımız bu kritik süreçte, ulusal birliğimizin gösterilmesi adına, şahsıma, mesai arkadaşlarıma, teknik heyetimize, futbolcu kardeşlerimize duyduğunuz güven ve verdiğiniz destek, beni duygulandırdı, onurlandırdı. İçten duygularınız için teşekkür ediyor ve bu güvene layık olmak için tüm gücümüzle çalıştığımızın bilinmesini istiyorum. Bu vesileyle size de çalışmalarınızda başarılar dilerim.”

Bunları da Beğenebilirsiniz