« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Haluk Ulusoy görevi devraldı

Futbol Federasyonu'nun yeni başkanı Haluk Ulusoy, görevi devraldı. Devir teslimde Ulusoy, aradan geçen 18 ayda Levent Bıçakcı yönetiminin özellikle mali yapı ve tesisleşme konularında çok güzel işler yaptıklarını gördüklerini belirterek, "Kendisine hizmetlerinden teşekkür ediyorum" dedi.

Hürriyet İnternet
SON GÜNCELLEME

Futbol Federasyonu'nda, olağanüstü genel kurulda başkanlığa seçilen Haluk Ulusoy, görevi Levent Bıçakcı'dan devraldı. Futbol Federasyonu'nun Levent'teki binasındaki teslim töreninde Haluk Ulusoy ve Levent Bıçakcı, basın mensuplarının karşısına çıkarak görev değişiminin gerçekleştiğini açıkladılar.

Bıçakcı, yaptığı konuşmada, söylenenin aksine Ankara'da son derece nezih bir gelen kurul yapıldığını belirterek, “18 aylık dönemde yaptıklarımızı zaten dün sunduk. Futbolun artık önümüzdeki dönemde daha fazla huzur ve güvene ihtiyacı var. Bugün de tüm liglerde ikinci yarı başlıyor. Bu nedenle başkandan ricada bulunarak devir teslimin yapılmasını istedim” dedi.
  
ULUSOY: SON 18 AYDA BİRÇOK YENİ ŞEY YAPILMIŞ
  
Futbol Federasyonu'nun yeni başkanı Haluk Ulusoy, devir teslim töreninde Levent Bıçakcı yönetimine övgüde bulundu.  Öncelikle, kendisini 3. kez Futbol Federasyonu başkanlığı görevine getiren genel kurulu üyelerine teşekkür eden Ulusoy, Bıçakcı yönetimiyle ilgili “Mali açıdan mükemmel bir federasyon gördük. Tesisleşme açısından da çalışmalar yapılmış. 18 ayda bilmediğimiz kadar hizmet edilmiş. Ne mutlu ki taş üstüne taş konulmuş. Biz Şenes Erzik'ten görevi devraldığımızda böyle yapmıştık. Sayın Bıçakcı da bizden devraldıktan sonra birçok hizmet yapmış. Biz de yeni dönemimizde çalışmaları sürdüreceğiz” diye konuştu.

Tören sonrası, basın mensuplarından soru kabul edilmezken, Bıçakcı ile Ulusoy öpüşerek ve el sıkışarak fotoğraf için poz verdi. Ulusoy ve Bıçakcı, ardından yeniden başkanlık odasına çıktılar.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler