GeriSpor Haluk Ulusoy’dan Şenes Erzik’e ziyaret
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Haluk Ulusoy’dan Şenes Erzik’e ziyaret

Haluk Ulusoy başkanlığındaki Futbol Federasyonu, perşembe günü İsviçre’de yapılacak olan FİFA Disiplin Komitesi toplantısı için hazırlıklarını sürdürürken, yeni başkan Ulusoy, Federasyon eski Başkanı ve UEFA Asbaşkanı Şenes Erzik’i ziyaret etti.

Erzik’in Nurol Plaza’daki ofisinde biraraya gelen Ulusoy ve Erzik İsviçre maçı sonrasında yaşananlarla ilgili yeni Federasyon’un izleyeceği strteji üzerinde durdu.

Görüşmede İsviçre maçı sonrası yaşanan olayların değerlendirildiğini söyleyen Şenez Erzik, “Haluk Ulusoy beni başkan olduktan sonra Onursal Başkan olmam sıfatı ile ziyaret etti. Kendisi ile yaklaşık 1,5 saatlik bir görüşme yaptık. Bu çerçevede gündemdeki olaylar, Türk Futbolunun sorunları ve İsviçre maçı sonrası izlenecek strateji üzerine konuştuk. Aslında Sayın Ulusoy’un stratejisi belli. Levent Bıçakçı Federasyonu’nun aldığı kararlar aynen uygulanacak. Zaten Ulusoy ve Bıçakçı bu konu ile ilgili fikir birliğine varmış durumdalar. Önceki Federasyonda İsviçre maçı sonrası yaşanan olayların ardından FİFA ile ilişkileri Levent Bıçakçı yönetiyordu. Ulusoy Federasyonu’nda ise bu işi Kemal Kapulloğlu yönetecek. Zaten kendisi bu konularda oldukça deneyimli biri. Sonuç olarak hep birlikte bu iş için çalışıyoruz” şeklinde konuştu.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle