Eğitim Haberleri

EĞİTİM

  Haluk Levent'in konserini "kitap" vererek izlediler

  AA
  24 Aralık 2014 - 09:38Son Güncelleme : 24 Aralık 2014 - 09:39

  CHP İzmit İlçe Başkanlığı tarafından "Çocuklar Okusun Diye Bir Bilet Bir Kitap Projesi" kapsamında düzenlenen etkinliğe katılan vatandaşlar, Haluk Levent konserini bilet yerine kitap getirerek izledi.

  CHP İzmit ilçe Başkanlığı önünde toplanan vatandaşlar, etkinliğin gerçekleştirildiği Beşiktaş Belediyesi Bandosu eşliğinde, Sabancı Kültür Merkezi'ne yürüdü. Merkezin giriş katında bekleyen görevliler, etkinliğe katılan vatandaşlardan bilet yerine kitap topladı.


  Haluk Leventin konserini kitap vererek izlediler
  Haluk Levent, katkıda bulunduğu sosyal sorumluluk projesinin kendisi için çok duygusal bir durum olduğunu söyledi. Kitaplara ihtiyacı olanların bulunduğunu söyleyen Levent, "Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgesindeki okullara ve okul dışında ihtiyacı olan çocuklara gönderilecek kitaplar var. 'Bilet alacaklarına kitap alsınlar' dedik. Çok keyifli oldu. İçeride çok güzel bir kalabalık var. Binlerce kitap toplandı. Bu kitaplar, ilgililer tarafından yakın zamanda gönderilecek" dedi.

  Proje sorumlusu Burcu Yazıcı da projenin küçük bir fikir olarak geliştiğini dile getirdi. Projenin daha önce düşünülmüş ama yapılmamış bir şey olduğunu belirten Yazıcı, Haluk Levent'in ve ilçe teşkilatlarının desteğiyle projeyi gerçekleştirdiklerini söyledi.

  Konuşmalarında ardından Haluk Levent konser verdi.

  Etkinliğe, CHP Kocaeli Milletvekili Haydar Akar, CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay ve vatandaşlar katıldı.

  Haluk Leventin konserini kitap vererek izlediler Haluk Levent'ten “kitaplı” konser  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı