Halkla ilişkiler insanla medeniyet arasında köprü

Hürriyet Haber
19 Mart 2005 - 02:00Son Güncelleme : 19 Mart 2005 - 02:00

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, halkla ilişkiler faaliyetini, insanla medeniyet arasındaki bir köprü gibi gördüğünü söyledi. Türkiye Halkla İlişkiler Derneği (TÜHİD) tarafından düzenlenen ‘Altın Pusula Halkla İlişkiler Ödülleri’ töreninde konuşan Erdoğan, özel sektörün çağın gereklerine en uygun yapılanmayı hayata geçirmek üzere büyük gayret gösterdiğini söyledi.

Hizmet alanında son yıllarda kaydedilen ilerlemeler sonucunda bu ödül töreninde biraraya geldiklerini belirten Erdoğan, ‘Bu da Türkiye’ye özgü bu yenilenme yeteneğinin çarpıcı örnekleri arasındadır. Ben, halkla ilişkiler faaliyetini, insanla medeniyet arasındaki bir köprü gibi görüyorum. Yeni dünyaya, yeni dünyanın ortaya koyduğu gerekliliklere bu köprüden geçerek yakınlaşıyoruz. Ticari, idari ve bilimsel aklın sağladığı kazanımların insanlarla buluşmasını sağlayan bu hizmet alanı öyle görünüyor ki ağırlığını devam ettirecektir’ diye konuştu.

MARKA ÖNEMLİ BİR MİSYONDUR:

Bugünün dünyasında marka oluşturmanın çok değerli bir misyon olduğunu ifade eden Erdoğan, ‘Ben siyasetçi olarak, işim gereği, bu kavramlarla sık sık karşılaşıyorum. İnsanlar meslekleri ne olursa olsun halkla ilişkiler alanının sağladığı imkan ve fırsatlardan her geçen gün artan bir yoğunlukla yararlanma noktasına geliyorlar’ dedi.
Etiketler:


    EN ÇOK OKUNANLAR

      Sayfa Başı