« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Halkan'a destek

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

İtalyan basınının, gol atamadığı ve takıma hala uyum sağlayamadığı gerekçesiyle eleştirdiği Hakan Şükür’e, kulübü İnter sahip çıktı.

TUTTO SPORT:"HAKAN LİGDE PATLAYACAK"
Tutto Sport gazetesinde yeralan bugünkü haberde, “İnter, Hakan Şükür’e inanıyor. Şükür, ligde patlayacak“ başlığı atıldı. Haberde, takımda Hakan Şükür’e gol attırmak için her yolun denenmesine rağmen, henüz yüzü gülmeyen Türk futbolcuya, takım arkadaşları, teknik direktör ve kulüpten desteğin tam olduğu belirtildi.

HAKAN RAHAT Hakan Şükür’ün tercümanı da gazeteye verdiği demeçte, "Durum sandığınızdan çok daha az dramatik" derken, Hakan’ın golü özlemesine rağmen, çok rahat olduğunu ve takım arkadaşlarıyla Lippi’den gelen destekle çalışmalara devam ettiğini kaydetti.

SEEDORF DA DESTEKLEDİ
Hakan Şükür’e bir destek de takım arkadaşı Seedorf’dan geldi. Hollandalı futbolcu, "Kluivert’in Milan’da oynadığı zamanı hatırlıyorum. Çok az gol atıyordu, ama oyunuyla takımı döndürüyordu. Hakan takım için çok fazla çalışıyor, geriye dönüyor, pres yapıyor, boşluklar yaratıyor, asist yapıyor“ dedi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler