SİVAS HABERLERİ

Halk günü ilgi gördü

DHA
29.03.2017 - 12:54Son Güncelleme :
DHA

SİVAS, (DHA)- SİVAS Belediye Başkanı Sami Aydın, kendisi ile görüşmek isteyen vatandaşlarla halk gününde bir araya gelerek sorunlarını dinledi.

Makamda gerçekleşen etkinlikte Başkan Aydın, vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşların taleplerine cevap veren Başkan Aydın, gelen talepler konusunda yapılabilecek çalışmaları anlattı.Dün düzenlenen halk gününde Ülkü İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Bülent Şimşek ve Öğrencileri ile Mevlana Ortaokulu 7'inci sınıf öğrencileri ve Doğa Koleji T-MBA Meclisi de Başkan Aydın'ı ziyaret ederken İletişim Fakültesi öğrencileri de başkan Aydın'la röportaj yaptı. TEOG öncesinde sıcak çermikte dinlenme fırsatı bulan Ülkü İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri bu nedenle teşekkür etti. Mevlana Ortaokulu 7'inci sınıf öğrencileri de çekirdek kabuklarından kağıt üretim projesini anlatarak Başkan Aydın'dan destek istedi. Başkan Aydın'da projeyi hazırlayan öğrencilere teşekkür ederek, "Bunun Sivas'ta yapılması çok mümkün değil, bunun için ayçiçeği fabrikaları gibi yerler lazım çünkü onların posaları bu ihtiyacı karşılayabilir" dedi.

Daha sonra İletişim Fakültesi öğrencilerinin sorularını yanıtlayan başkan aydın, son olarak Doğa Kolejinin öğrencilerin hayatına işletme perspektifinden bakması ve ileride hangi meslekte uzmanlaşırsa uzmanlaşsın, hem yönetim hem de ekonomik dünyayı yorumlama açısından bir vizyon sahibi olmalarını amaçlayarak oluşturulan T-MBA Meclisi üyesi öğrencileri ağırladı.

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Sivas haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Sivas ilinden Halk günü ilgi gördü hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Mart 2017 tarihinde saat 12 54’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Halk günü ilgi gördü haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı