Ege Haberleri

EGE

  Halk günleri umut oldu

  Hürriyet Haber
  15 Ağustos 2014 - 01:20Son Güncelleme : 13 Ağustos 2014 - 13:14

  Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, başkan yardımcıları ile yaptığı halk gününde sorunları dinledi, bunların kendilerine yol gösterdiğini söyledi.

  Karabağlar Belediye Başkan'ı Muhittin Selvitopu üçüncü halk günü toplantısını Çalıkuşu Toplantı Salonu'nda gerçekleştirdi. Başkan Yardımcıları Rahim Ürünveren, Alev Ağrı, Hüseyin Hepşengünler, Ali Asker Yevimli ile halkın karşısına çıkan Başkan Selvitopu vatandaşların sorunlarını tek tek not aldı ve çözüm için de vatandaşları anında ilgili birimlere yönlendirdi.

  Halk gününün 5 yıl süre içinde düzenli olarak devam edeceğinin altını çizen Başkan Selvitopu vatandaşlarla özel görüşmelere vakit ayırmanın çok zor olduğunu belirterek "Benimle görüşmek isteyenlerle burada görüşeceğiz, bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Sizlerin görüş ve önerileri bizim için çok önemli. Çünkü bu kenti birlikte yöneteceğiz" diye konuştu.

  Vatandaşların asfalt, ilaçlama, çöp konteynırları, imar gibi konularda karşılaştıkları sorunları not alan Başkan Selvitopu iş ile ilgili gelen istekleri ise belediyenin mali durumu dolayısıyla şu an için mümkün olmadığını belirtti. Bu arada iş talebinde bulunan bazı vatandaşlar, belediyeye işçi talebinde bulunan bazı işletmelere yönlendirildi.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı