ANKARA HABERLERİ

Halk Ekmek’te Sertifikalı Eğitim

IHA
12.10.2015 - 12:39Son Güncelleme :

YEREL HABERLER ANKARA

IHA

Büyükşehir Belediyesi Halk Ekmek Fabrikası’nda çalışan 305 kişi, işyerlerindeki görev ve sorumlukları ile iş güvenliği ve sağlığını kapsayan eğitim programını tamamlayarak sertifika aldılar.
Halk Ekmek Fabrikası’nda düzenlenen eğitim programında, personelin görevleri ve sorumlulukları ayrıntılı şekilde anlatılırken, önemli iş sağlığı ve güvenliği de konusu da işlendi.
Fabrikası Genel Müdürü Ali İlkbahar, konuşmasında, personeline; eğitim programıyla ilgili beklentilerini şu sözlerle dile getirdi:
“Sizler için hazırladığımız bu eğitim programında amaç ilk olarak, işinizi daha iyi sahiplenmenizi sağlamak. İkinci amacımız, ekmek üretiminden satış aşamasına israfın en aza indirilebilmesi için gerekli tüm bilgi ve özel deneyimlerin sizlere aktarılması. Nihai amaç ise eğitim programında edineceğiniz yeni bilgileri, sahip olduğunuz bilgilere ekleyerek, ekmek üretiminde verimliği de en üst düzeye çıkarabilmenizi sağlamak”
Eğitim programıyla, personelin görev sınırlarını daha iyi tanıma fırsatı bulacağına dikkat çeken Ali İlkbahar, personelin işbirliği içinde bulunduğu amirleri ve iş arkadaşlarının da görev sorumluklarını bilerek hangi konuda kimle çalışacağını daha çabuk ve iyi kestirebileceğini, bunun da çalışma verimini artıracağını vurguladı.
-"AŞIRI ÖZGÜVEN, RİSK FAKTÖRÜ"
Halk Ekmek Fabrikası İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Mehmet Rüştü Kaya da eğitim programında, aşırı özgüvenin, iş kazalarında risk taşıyan bir faktör olduğunu vurguladı. Aşırı özgüven sonucu oluşan bazı kazaları örneklerle anlatan Kaya, personele işyeri sağlığı ve güvenliğiyle ilgili önemli konular hakkında bilgi verdi.
Programda, Halk Ekmek Fabrikası genel müdür yardımcıları da kendilerine bağlı müdürlüklerdeki iş bölümünü ve her kademedeki personelin görevini, ayrıntılarıyla anlattılar.
Eğitim programının tamamlanmasının ardından, Halk Ekmek Fabrikası Genel Müdürü Ali İlkbahar, eğitim programına katılan personele çalışmalarında üstün başarı dileyerek sertifikalarını verdi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Halk Ekmek’te Sertifikalı Eğitim hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 12 Ekim 2015 tarihinde saat 12 39’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Halk Ekmek’te Sertifikalı Eğitim haberi güncellenecektir.

ANKARA YOL DURUMU
Ankara1 DERECE
Yol durumu »
ANKARA NAMAZ VAKİTLERİ
20 Kasım 2017, Pazartesi
 • İmsak
  05:48
 • Guneş
  07:32
 • Öğle
  12:45
 • İkindi
  15:20
 • Akşam
  17:37
 • Yatsı
  19:09
Diğer iller için Namaz Vakitleri »
Sayfa Başı