Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Halilhodziç'e 50 bin dolar ödeme

Trabzonspor'da teknik direktör Vahid Halilhodziç'e 50 bin Avro'luk ödeme yapıldığı bildirildi. Trabzonspor ile 700 bin Avro karşılığında yaklaşık 8 aylık sözleşme imzalayan Halilhodziç'e alacaklarının toplam 600 bin Avro'sunun ödendiği öğrenildi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Turkcell Süper Ligi'nde Vestel Manisaspor ile karşılaşacak olan Trabzonspor'da, bugün futbolcular günü izinli olarak geçirdi. Bordo-mavililer, yarın saat 14.00'de Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde teknik direktör Vahid Halilhodziç yönetiminde yapacakları antrenmanla Vestel Manisaspor maçının hazırlıklarına 1 günlük iznin ardından yeniden başlayacak.

Karadeniz ekibinin antrenmanına milli takım kamplarında bulunan 10 oyuncunun katılmayacağı, sakatlığı süren Fatih Tekke'nin ise koşulara başlayacağı bildirildi.

Kulüp doktoru Ahmet Çağlar, Fatih'in sakatlığının iyiye gittiğini, ancak cuma günü durumunun netleşeceğini kaydetti.

HALİLHODZİÇ'E ÖDEME YAPILDI

Trabzonspor'da teknik direktör Vahid Halilhodziç'e 50 bin Avro'luk ödeme yapıldığı bildirildi.  Trabzonspor ile 700 bin Avro karşılığında yaklaşık 8 aylık sözleşme imzalayan Halilhodziç'e alacaklarının toplam 600 bin Avro'sunun ödendiği öğrenildi. Boşnak teknik adama, 2 ay içinde 100 bin Avro daha ödeme yapılacağı kaydedildi.

Trabzonspor'da kulüp başkanı Nuri Albayrak ile teknik direktör Vahid Halilhodziç'in dün İstanbul'da bir araya geldiği kaydedildi.  Halilhodziç ile Albayrak'ın Zaman Gazetesi'nin ödül gecesinde bir araya gelerek görüştükleri belirtildi.

Bunları da Beğenebilirsiniz