« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Halilhodziç: Kararlıyım savaşacağım

Trabzonspor, Malatyaspor’u da yenerek ilk kez üst üste 2 maç kazanmanın keyfini yaşarken, Kulüp Başkanı Nuri Albayrak ve teknik direktör Vahid Halilhodziç de futbolcularını kutladı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Trabzon’da oldukça zor bir 4 aylık süreç geçirdiğini belirten Halilhodziç, hem kulüp içinde, hem de kulüp dışında tamamen kontrolleri dışında birçok sorun olduğunu belirterek şöyle dedi:

"Gitmeyi düşündüğüm anlar oldu. Ama hayatı, savaş ve mücadeleyle geçmiş biri olarak, savaş olan, mücadele olan bir yerden kaçmak istemedim. Çıkışa geçeceğimizi umut ediyorum. Unutamadığım 2 maç var. Futbol hayatımda hiç 2-0 öndeyken maç kaybetmedim. Ama burada bu gerçekleşti. O maçlar olmasaydı şu anda daha iyi yerlerde olabileceğimizi biliyoruz."

Gökdeniz’e moral izni

TRABZONSPOR, Fortis Türkiye Kupası’nda Denizlispor’la oynanacağı karşılaşmanın hazırlıklarına başladı. Sakatlığı geçen Brezilyalı kaleci Jefferson, bugün takımla birlikte çalışmalara başladı, Erdinç ise düz koşu yaptı. Son olaylar nedeniyle morali bozuk olan Gökdeniz, Vahid Halilhodziç’ten izin alarak tesislerdeki odasında dinlendi. Adalesinde çekme bulunan Hasan Üçüncü de çalışmaya katılmadı.

Bunları da Beğenebilirsiniz