Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Halilhodziç imzayı attı

Trabzonspor'un her konuda anlaşma sağladığı teknik direktör Vahid Halilhozic, dün Paris’ten İstanbul’a gelip, bordo mavililerle sözleşme imzaladı. Boşnak çalıştırıcının bugünkü G.Saray-Trabzonspor maçını da tribünlerden izleyeceği öğrenildi.

Adnan SUNGUR/DHA
SON GÜNCELLEME
Öte yandan Trabzonspor Başkanı Atay Aktuğ, İstanbul Güngören’de hizmete soktuğu Trabzonspor Taraftar Derneği’nin açılışında istifaya davet edildi. Aktuğ, taraftarların ‘İstifa da erdemdir’ sözleri üzerine şu açıklamayı yaptı:

Aktuğ’a protesto

‘Yönetimler seçimle gelir, seçimle gider. Eğer yöneticiler arasında bir çelişki varsa, hedefte bir sapma varsa, kulüp mali bir bunalım içindeyse, yöneticiler istifa eder başka yöneticiler gelir diye bir şey yok. Yönetimin istifası Trabzonspor’a çok yarar getirmez.’ Kamuoyunda G.Saray’a kaybedecek gibi izlenim olduğunu belirten Atay Aktuğ, ‘G.Saray’a yenilirsek gideriz demek camianın bütünlüğünü bozacak şeylerdir. Galatasaray yenilgisini bekler gibi bir düşünce var. Bunlar yanlış şeylerdir. Kötü sonuç alınsa bile bu yönetim devam edecektir’ dedi.

Bunları da Beğenebilirsiniz