« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Halilhodziç’e son şans

Trabzonspor Yönetim Kurulu yaptığı toplantıda Boşnak hocanın dikkatini çekerken, Kayserispor yenilgisi sebebiyle futbolculara para cezası verilmesine karar verdi.

Ömür AVCI/DHA
SON GÜNCELLEME
Motive edemiyor

Trabzonspor Yönetim Kurulu Toplantısı’nda birçok yönetici teknik direktör Vahid Halilhodziç’in gönderilmesinden yana tavır koydu, ancak Boşnak çalıştırıcıya, "birkaç maç daha" şans verilmesi görüşü ağırlık kazandı. Yönetim, Kayserispor karşısında alınan 4-2 yenilgiden sonra ilk toplantısını yaptı. Başkan Nuri Albayrak’ın da katıldığı toplantıda yöneticilerin çoğunluğu, Halilhodziç’in takımı motive edemediğini belirtti.

Başkan temkinli

Başkan Nuri Albayrak, yöneticileri dinledikten sonra kulübün bir sezon içinde 3 antrenör değişimini kaldıramayacağını belirtti, "Halilhodziç’le şartlar ne olursa olsun sezon sonuna kadar devam etme taraftarıyım" dedi. Yöneticiler de Albayrak’ın konuşmasından sonra, "Kendisine birkaç hafta şans tanıyalım. Ondan sonra yeniden durum değerlendirmesi yaparız" görüşünü savundu. Toplantıda takıma para cezasının verilmesine de karar verildi.

Sonuçları düzelt

Bu arada Başkan Albayrak’ın Halilhodziç’le yaptığı görüşmede Boşnak çalıştırıcının dikkatini çektiği kaydedildi. Başkanın, "Senin arkandayız. Her türlü icraatını destekliyoruz. Ama saha sonuçlarının bir an önce düzelmesi lazım" dediği bildirildi. Trabzonspor, 1 günlük iznin ardından Konyaspor maçı hazırlıklarına bugün yapacağı çift antrenmanla yeniden başlayacak. Sakatlıkları süren Lee Yong ve Jefferson dün salonda çalıştı.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.