« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Halilagic olmuyor

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Galatasaray, Beşiktaşlı Alpay'dan sonra, İstanbulspor'un savunma oyuncusu Halilagiç'ten de vazgeçiyor. Sarı kırmızılıların kamp kadrosunda Boşnak futbolcu yer almıyor.

Görüşmeler kesildi

Galatasaray, dış transferde almak istediği İstanbulsporlu futbolcu Halilagiç'ten vazgeçiyor. İstanbulspor'un iç transfer görüşmelerinde anlaşamadığı ve 5 milyon dolarlık bonservis bedeliyle satış listesine konulan yıldız futbolcu için görüşmelerin kesildiği öğrenildi.

Kamp kadrosunda yok

Galatasaray'ın Avusturya kampına götürülecek 28 kişilik futbolcu kadrosunda bulunmayan Halilagiç'in alınmayacağı öğrenildi. Halilagiç ise ‘‘Ben profesyonelim, alacağım paraya bakarım. O yüzden bana istediğim parayı veren takım beni alır. İsteyen kulüple görüşürüm’’ diye konuştu,

İsteyenle görüşürüm

Türkiye'de bütün takımların formasını giyebileceğini belirten Halilagiç, ‘‘Ben ne Galatasaraylıyım, ne F.Bahçeliyim, ne de Beşiktaşlı. Ssadece futbolu işi olarak gören ve profesyonelce yapmaya çalışan bir futbolcuyum. Ekmeğini yediğim takımın başarısı için herşeyi yaparım’’ ifadesini kullandı.
Bunları da Beğenebilirsiniz