« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Halilagiç olmadı

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

G.Saray, daha önce anlaşma sağlayamadığı Boşnak futbolcuyu bu kez İstanbulspor'dan kiralık istedi. İstanbulspor bu teklife sıcak bakmayınca Halilagiç'in Cimbom'a transferi konusu şimdilik kapandı...

Tekrar görüştüler

İstanbulspor'un Boşnak yıldızı Halilagiç için tekrar devreye giren Galatasaray, olumsuz yanıt alınca bu futbolcunun transfer defterini şimdilik kapattı. İstanbulspor'la daha önce 6 futbolcunun bonservisi konusunda paket anlaşması yapan ancak Nesim ve Halilagiç ile anlaşamayan Cimbom, sarı siyahlı kulüple Halilagiç için yeniden masaya oturdu.

Kiralamak istediler

Sarı kırmızılılar daha önce anlaşamadıkları Halilagiç'i bu kez bir yıllığına kiralamak istedi. İstanbulsporlu yöneticiler ise Halilagiç'i kiralık vermeyi düşünmediklerini ve bonservisi ile birlikte verebileceklerini söyledi. Galatasaray Asbaşkanı Ali Dürüst konuyla ilgili bir açıklama yaparak şunları söyledi:

Paket anlaşma dışı

‘‘Mehmet Cansun'un yaptığı görüşmelerde İstanbulspor bu futbolcuyu kiralama teklifimize sıcak bakmadı ve transferi konusu şu an için kapandı. İstanbulspor'la yaptığımız paket anlaşmasında 6 futbolcunun bonservisi konusunda anlaşmıştık. Nesim ve Halilagiç ile anlaşamayınca bu anlaşması bozuldu. Halilagiç şimdi bu paket anlaşmanın dışında.’’CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz