« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Halil Ünal: F.Bahçe maçını da kazanacağız

Eskişehirspor Kulübü Başkanı Halil Ünal, Fenerbahçe maçına kesinlikle üç puan almak için çıkacaklarını söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Ünal, katıldığı bir etkinlikte gazetecilere yaptığı açıklamada, Süper Lig'in Anadolu takımlarının güçlenmesiyle daha ateşli geçtiğini belirterek, Eskisehirspor'un da lige renk kattığını kaydetti.

Eskişehirspor'un kurduğu kadronun ligin kaliteli takımları arasında olduğunu ifade eden Ünal, şöyle konuştu: “Eskişehirspor bizi yanıltmadı. Son üç haftada aldığımız dokuz puan da bizim ne kadar iyi takım kurduğumuzun kanıtı. Fenerbahçe'yi yenip dört haftada toplam 12 puan almayı hedefliyoruz. Fenerbahçe maçına inanarak çıkıyoruz. Artık Türkiye'de üç-dört büyük değil, 18 büyük takım var. Bizim için her zaman en büyük Es-Es'tir. Aslan gibi bir takımımız var. Kente gelen pahalı oyuncuları ve takımları umursamıyoruz. Fenerbahçe maçına kesinlikle üç puan almak için çıkacağız. Türkiye, Eskişehirspor'u konuşacak.”

“FENERBAHÇE'YE GOLLERİMİZİ ATACAĞIZ”

Ünal, sezon başında takımın gol sorunu yaşadığını, ancak bunu atlattıklarını ve oyuncuların sezon başında yaşadığı uyum sorununu aştığını bildirdi.

Başkentte oynadıkları Gençlerbirliği maçı dışında Eskişehirspor'un tüm maçlarda iyi performans gösterdiğini anlatan Ünal, “Bazı maçlarda üç puanı şanssız şekilde kaçırdık. Üç puan aldığımız ve berabere kaldığımız maçların hiçbiri tesadüf değil. Gol sorununu da aştık, Fenerbahçe'ye gollerimizi atacağız” dedi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

İlişkili Haberler