Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Halil Altıntop gidici mi?

  BERLİN (A.A)
  16 Ekim 2005 - 14:53Son Güncelleme : 16 Ekim 2005 - 14:53

  Almanya Birinci Futbol Ligi (Bundesliga) takımlarından FC Kaiserslautern'in Başkanı Rene Jaeggi, takımda oynayan milli futbolcu Halil Altıntop'u ellerinde tutamamaktan endişe duyduğunu söyledi.


  Rene Jaeggi, dünkü karşılaşmada Borussia Dortmund'a karşı attığı 3 gol ile takımının sahadan beraberlikle ayrılmasını sağlayan Halil ile ilgili olarak, “Halil'i elimizde tutamayacağımızdan endişe ediyorum. Uluslararası alanda oynamak istiyor ve Avrupa'da iyi bir kulüpte, bizde aldığından çok daha fazlasını alabilir. Bunu engelleyemeyiz” dedi.
  Kulübün mali imkanlarının fazla olmadığını ifade eden Jaeggi, ”Yine de bir kaç yüz bin avrodan dolayı Halil'in gitmesine izin verirsek aptal olmamız gerekir” diye konuştu.

  Halil Altıntop ise “Henüz sözleşmemi uzatmayacağımı söylemedim. Ben burada kendimi iyi hissediyorum ve her halükarda sezon sonuna kadar oynayacağım. Ondan sonraki işlerimi danışmanıma bırakıyorum” dedi.
  Takımının defans sorunları olduğunu da kaydeden Halil, “Ben gollerden sorumluyum, ancak defans üzerinde biraz çalışmamız lazım” diye konuştu.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı