Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Halı saha maçı ölüm getirdi

  DHA
  23 Ocak 2011 - 12:51Son Güncelleme : 23 Ocak 2011 - 12:51

  Sakarya'nın Sapanca İlçesi’nde, arkadaşlarıyla birlikte halı sahada futbol oynarken fenalaşan 24 yaşındaki Şaban Yıldırım, "İyiyim, bir şeyim yok" diyerek hastaneye gitmek yerine saha kenarına gelip, arkadaşlarını izledi. Yıldırım, 15 dakika sonra yeniden fenalaştı ve sonucu yaşamını yitirdi. Yıldırım’ın 15 dakika arayla gelen 2 kalp krizi sonucu öldüğü belirlendi.

  Sapanca İlçesi’nde kuaförlük yapan Şaban Yıldırım, arkadaşlarıyla ilçe merkezinde bulunan halı sahada geçen cuma gecesi futbol maçı için biraya geldi. Maç başladıktan sonra topun peşinden koşarken bir anda fenalaşan Yıldırım, arkadaşları tarafından hastaneye götürülmek istendi. Arkadaşlarının ısrar etmesine rağmen Yıldırım, "İyiyim, birşeyim yok. Biraz dinleneyim düzelirim" diyerek hastaneye gitmek istemedi.

  Kenardan arkadaşlarını izleyen Yıldırım, yaklaşık 15 dakika sonra ikinci kez fenalaştı ve yerde kaldı. Arkadaşları hemen 112’ye haber vererek ambulans çağırdılar. Ambulansla Sapanca Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Yıldırım’ın 15 dakika arayla gelen 2 kalp krizi sonucu öldüğü belirlendi. Yaşamını yitiren Şaban Yıldırım’ın arkadaşları yaşadıkları büyük üzüntü nedeniyle paylaşım sitesi facebook’ta sayfa açtı.
  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı