« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Haldun Üstünel: Yönetimde yer alma düşüncem yok

Galatasaray'ın taraftarlar tarafından çok sevilen ve yaptığı transferlerin ardından 'sihirbaz' lakabı takılan eski yöneticilerinden Haldun Üstünel, yapılacak seçim öncesinde düşüncelerini anlattı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Galatasaray'da yapılacak seçim öncesinde herhangi bir adayın listesinde olup olmayacağı merak edilen Haldun Üstünel, Beyaz TV'ye konuştu. Üstünel, Ünal Aysal'ın başkanlığa devam etmesi gerektiğini belirtirken, yönetime girmesi düşünmediğini ifade etti.

Aysal'a haksızlık edildiğini kaydeden Üstünel, "Galatasaray'da hakikaten üzücü olaylar yaşanıyor şu anda. Ben inanıyorum ki başkan Ünal Aysal'a haksızlık edildi. Birazcık hakkının yendiği kanaatindeyim. Nasıl bundan önceki başkanlara ayıp edildiyse, nasıl Faruk Süren dönemi, Adnan Polat dönemi olsun..." ifadelerini kullandı.

"BU KALPLERİ KIRANLARIN..."

G.Saray'da küskünlüklerin sona erdirilmesi gerektiğini kaydeden eski yönetici, "Şu andaki tablo da gösteriyor ki, başkan Ünal Aysal'a ayıp edildi. Galatasaray hiçbir zaman sahipsiz, başkansız kalmayacaktır. Kırılan kalplerin gönüllerin alınması gerektiğine inanıyorum. Bunları kimin yaptığını siz daha iyi biliyorsunuz. Galatasaray'da küskünlükle bir yere gidilmedi. Ben istirham ediyorum, G.Saray büyüklerinden. Bu kalpleri kıranların, bu kalpleri onarması gerektiğine inanıyorum. Gerek söylemleri, gerek davranışları ile Ünal Aysal'ın gönlünü alması gerektiğini düşünüyorum. " dedi.

"YÖNETİMDE YER ALMA DÜŞÜNCEM YOK"


Aysal'ın dönmesini arzu ettiğini kaydeden Üstünel, yönetime girme düşüncesi olmadığını vurgularken, "Benim görüşüm başkan Ünal Aysal'ın dönmesi gerektiği yönünde, arzum da bu yönde. Benim şu anda yönetimde yer alma gibi bir düşüncem yok. Şu anda düşünmüyorum. Galatasaray'da huzur ortamı sağlandığı sürece şartları değerlendiririz" diyerek sözlerini noktaladı.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler