« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Hala içimiz acıyor

“Maçtan sonra sahada şampiyon olduğumuzu düşünüyorduk. Fakat içeri girince karşımıza çok farklı bir manzara çıktı. Çok büyük bir travma yaşadık. Ne kadar profesyonel olursanız olun, içiniz acıyor. Ama bunu atlatacağız.”

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

EMRE Belözoğlu o geceyi anlattı... Fenerbahçeli futbolcuların şampiyonluğu kaybettikleri Trabzonspor maçı sonrası neler hissettiklerini, anons skandalı nedeniyle yaşanan kargaşayı ve şu anki ruh hallerini Emre Belözoğlu açıkladı. Milli takımla birlikte bulunduğu ABD’den Lig TV canlı yayınına katılarak soruları yanıtlayan tecrübeli oyuncu, çok büyük bir travma yaşadıklarını belirtti ve, “Hala içimiz acıyor” dedi.

Sevinç ya da üzüntü değil nefessizlikten bayıldım

Öncelikle maçtan sonra neden bayıldığına açıklık getiren Emre, “Sevinçten ya da üzüntüden bayıldığımı yazanlar oldu, ama bunların hepsi yalandı. Ben nefes alamadığım için baygınlık geçirdim. Maçtan önce ağır ishal olmuştum. Yorgundum son dakikalara doğru. Üzerime 10-15 kişi çıkınca nefessiz kaldım ve bayıldım” dedi.

Sahada iken kendimizi şampiyon zannettik

Stat içinde yanlış anons yapılması nedeniyle kendilerini önce şampiyon zannettiklerini söyleyen Emre, daha sonra yaşananları şöyle anlattı: “Biz saha içinde iken şampiyon olduğumuzu düşünüyorduk. İçeri girince karşımıza çok farklı bir manzara çıktı. Çok büyük bir travma yaşadık. Ne kadar profesyonel olursanız olun, içiniz acıyor. Inter’de de böyle bir travma yaşamıştık. Türkiye’de olduğumuz için yaşanan acı daha büyük oluyor. Hala devam ediyor. Ama bunu atlatacağız. Sıkıntı ne kadar büyük olursa olsun, bunu atlatmalıyız.”


Bunları da Beğenebilirsiniz