ANKARA HABERLERİ

HAKSEN memur yasasıyla mücadele kararında

Hürriyet Haber
28.06.2010 - 00:00Son Güncelleme :

HAKSEN Genel Başkanı Ayhan Çivi, Devlet Memurları Kanunu’nda değişiklik öngören yasanın çıkmaması için her türlü mücadeleyi vereceklerini ifade ederek, “Çünkü bu bizim geleceğimiz” dedi.

Hürriyet Haber

Konfederasyon, Ankara Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Konferans Salonu’nda “Kamu Personel Rejiminin Geleceği” konulu panel düzenledi.

Holdinge emanet

Çivi, “memurlar yan gelip yatıyor” yaklaşımına sahip bir anlayıştan yeni sendikal haklar beklemediklerini, bu anlayışın ortaya koyduğu “yeni hakları” istemediklerini söyledi. Özel sektörden kamuya yönetici geçişinin önünün açılmak istendiğini belirten Çivi, “Bizleri holding yöneticilerine emanet ediyorlar. Yok öyle yağma. Bu yasanın çıkmaması için her türlü mücadeleyi vereceğiz” diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Hurriyet.com.tr’nin Ankara haberleri bölümünde, DHA’nın abonelerine gönderdiği Ankara haberleri otomatik olarak derlenmektedir. hurriyet.com.tr editörleri otomatik akış içinde HAKSEN memur yasasıyla mücadele kararında haberine editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajanslar sorumludur.

Sayfa Başı