« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Haklılığımızı itiraf etti

Sarı lacivertli kulübün açıklamasında, beklentilerin karşılanamadığı belirtilerek, Mehmet Ali Aydınlar 5 Ekim’deki divan toplantısına çağrıldı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

MEHMET Ali Aydınlar’ın dün öğlen yaptığı açıklamalara, Fenerbahçe yönetim, akşam resmi internet sitesinden yanıt verdi. Yanıtta, Aydınlar’ın Fenerbahçe’nin haklılığını itiraf ettiği belirtilirken, kendisine 5 Ekim’deki Divan Kurulu toplantısına katılarak tüm konulara açıklık getirme çağrısı yapıldı.
Açıklamada özetle şu görüşlere yer verildi:

‘ÖNEM VE DEĞERİ BÜYÜK’

”SAYIN Aydınlar’ın açıklamalarının, 3 Temmuz sürecinin anlaşılması, anlatılması açısından yüksek önem ve değere haiz olduğunda hiçbir şüphemiz bulunmamaktadır.
Sayın Aydınlar’ın açıklamaları, kulübümüzün tüm argüman ve tezlerini teyit etmekle birlikte haklılığımızın da itirafı olarak tarihteki yerini almıştır. Bununla birlikte toplantıdaki sorular ve konular, ve camiamızın beklentilerini karşılamaktan oldukça uzaktır.
Bu nedenle Sayın Aydınlar’a çağrımız;

‘DİVAN OLMAZSA...’

5 Ekim 2013 tarihinde yapılacak Fenerbahçe Spor Kulübü Yüksek Divan Kurulu’na katılarak camiamızın sorularına ve ilgili konulara açıklık getirmesidir.
Sayın Aydınlar’ın, Divan Kurulumuza hak ettiği değeri vermemesi halinde ise kendisine bir diğer çağrımız; Yüksek Divan Kurulu Toplantısının hemen ardından medyanın tamamına açık olmak kaydıyla, Sayın Aydınlar’ın açıklamalarında adı geçen tüm kişilerin ve danışmanlarının da katılımıyla, sorulamayan sorulara ve değinilemeyen konulara, kamuoyu önünde açıklık getirilmesi yönündedir.

‘ACISI, ACIMIZDIR’

BİR diğer çağrımız da yazılı ve görsel medyaya yöneliktir; Başkanımızın; yaşanabilecek en büyük acıyı yaşayan ve acısı acımız olan Sayın Aydınlar’ın bu acısını hafifletmek amacıyla voleybol şubesi sorumluluğuna getirilme ifadesini çarpıtarak kamuoyuna servis etmek her şeyden önce Sayın Aydınlar’a yapılan bir haksızlıktır. Ve öncelikle bizim buna müsaade etmeyeceğimiz hususu, herkes tarafından bilinmelidir.”


Bunları da Beğenebilirsiniz