Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Hakkolar boşanıyor

  Hürriyet Haber
  02 Ağustos 2006 - 00:00Son Güncelleme : 02 Ağustos 2006 - 16:44

  Vakko Holding Yürütme Kurulu Başkanı Cem Hakko, 24 yıllık eşi ve üç çocuğunun annesi Bettina Hakko'dan boşanıyor. Ayrılık nedeni, Hakko'nun yaklaşık bir yıldır, Musevi Cemaati'nin en güzel kızlarından biri olarak anılan, 29 yaşındaki Ronit Gülcan ile birlikte yaşaması.

  Cem Hakko ile kendisine ait Power FM'de bir süre Dış İlişkiler Sorumlusu olarak görev yapan Gülcan'ın ilişkisi, sekiz ay kadar önce basına yansımıştı. Bunun üzerine Bettina Hakko evi terk ederek İsviçre'ye, ailesinin yanına gitmişti. Ardından Hakko'nun ilişkisini noktalayıp eşinin gönlünü aldığı iddia edildi, ancak Ronit Gülcan ile beraberliğinin sürdüğü çok geçmeden ortaya çıktı.

  /images/100/0x0/55eaa897f018fbb8f88e731bÖrnek çift olarak gösterilen, 22 yaşında Pia ve 20 yaşında Katia adlı iki kızı, 10 yaşında da Can adında bir oğulları olan Cem Hakko ile Bettina Hakko, sonunda ayrılık kararı aldı. Ayrılık haberini doğrulayan Cem Hakko, Hürriyet'e yaptığı açıklamada "Boşanmak üzere mahkemeye başvurdum" dedi.

  Boşanma pazarlığı
  Cem Hakko ile Betina Hanım arasında boşanma pazarlığı yaşandığı da öğrenildi. İddiaya göre, Bettina Hanım, ilk önce eşinin Vakko'daki hisselerinin yarısını ve işin başında olduğu Vakko Wedding adlı parti ve organizasyon şirketinin de tamamını istedi. Ancak Cem Hakko, bu teklife sıcak bakmadı. Betina Hakko daha sonra sadece Vakko Wedding'i istedi. Cem Hakko bu teklifi de kabul etmeyince, eşine boşanma nafakası olarak Vakko Wedding'in yarı hisselerinin bugünkü değerini nakit olarak ödemeyi önerdi. Son gelen bilgilere göre Betina Hakko, teklifi değerlendirme aşamasında.

  Göcek'te tatildeler
  Cem Hakko, sevgilisi Ronit Gülcan ile şu sıralar Göcek'te tatil yapıyor. İkili, geçtiğimiz hafta sonu, Hakko'nun muhteşem yatıyla Göcek koylarını turlarken gazetecilere yakalandı. Bir anda neye uğradığını şaşıran Hakko ile sevgilisi, hemen kaptana talimat vererek koydan uzaklaştılar.

  Son model BMW Z4 aldı
  Cem Hakko'nun, son model bir BMW Z4 otomobil aldığı, uğruna 23 yıllık evliliğini tehlikeye attığı ve kalması için Akatlar Park Maya'da daire kiraladığı Ronit Gülcan, Musevi Cemaati'nin en güzel kızı olarak tanınıyor. 29 yaşındaki Gülcan, önceki yıl ailesinin onaylamadığı bir erkekle nikah masasına oturmuş. Nikâha aileden kimse gelmemiş. Ancak evliliği 6 ay sürmüş ve sonunda boşanmış.
  Hakkolar boşanıyor
  Bettina Hanım, Cem Hakko
  için dinini bile değiştirip
  Hıristiyanlık'tan Musevilik'e
  geçmişti.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı