« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Hakkımı aradım

Tahkim Kurulu’na müdahalesinin söz konusu olmadığını vurgulayan Burcuoğlu, ‘Ben haydut değilim. F.Bahçe adına değil, Deniz’in avukatı olarak Tahkim’e gittim. Müvekkilimin hakkını aradım’ dedi. G.Birliği Başkanı İlhan Cavcav’ın F.Bahçe Kulübü’nün avukatı olarak suçladığı ve Tahkim Kurulu’nu basıp tehdit ettiğini ileri sürdüğü Haluk Burcuoğlu, kendini savunarak, ‘Ben haydut değilim. Fenerbahçe adına değil, Deniz Barış’ın avukatı olarak Tahkim’e gittim. Ve sadece müvekkilimin hakkını aradım’ dedi.

Sadi Kemal YAŞAR
SON GÜNCELLEME
Dava ilgili kararı gazete ve TV’den öğrendikten sonra Tahkim’e giderek bilgi almak istediğine dikkat çeken Burcuoğlu, ‘Başkan Selçuk Öztek gazetedeki haberin doğru olmadığını söyledi. Sonra kararı okuduğumda aynısının gazetede olduğunu söyledim.

Bu konudaki hassasiyetimi dile getirerek, üyelerden Gürol Kaymak, Erkan Vardar ve yedek üye Kahraman Berk’i göstererek ‘bu beylerle sonuna kadar uğraşacağım’ dedim. Bir avukat olarak kararı en önce ben öğrenmeliydim. Eğer bu baskınsa, kabul ediyorum’ diye konuştu.

Tahkim Kurulu’na müdahalesinin söz konusu olmadığını vurgulayan Burcuoğlu, ‘Eğer öyle bir şey söz konusu olsa, karar Deniz Barış lehine çıkardı. Hiçbir üyeyle, özel görüşmem olmamıştır. Bir tek cümle dahi konuşmadım. Ne dediysem, duruşmalarda söyledim ve dilekçelerimde yazdım’ ifadesini kullandı.

Burcuoğlu ayrıca Ersun Yanal’ın Ankaragücü’nden G.Birliği’ne geçtiği dönemde verilen meslekten men kararında, İlhan Cavcav’ın ‘Borç yüzünden böyle bir karar alınamaz’ diye tepki gösterdiğini dile getirerek, ‘Aynı Cavcav’ın benzer iki konuda iki ayrı görüş belirtemesine hayret ediyorum’ yorumunu yaptı.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz